Co se děje po nahlášení nevhodných komentářů?

• fialový poustevník
    fialový poustevník
    14.02.2018 10:58
    Reaguje na E.B.E 14.02.2018 09:03:

"Doteď jsem tu tvé jméno nevzpomněl, ale když už jsi začal, dokence s..." - zobrazit celý komentář

Ano - kdo nefotí , kdo vytrhuje povídání z kontextu , kdo nic neumí , kdo jenom rád poučuje , kdo závidí , kdo říká že mí opeřenci jsou jeden jako druhý - ačkoliv sám nic nepředvádí je podle mého srab , lhář a závistivec ... A dál už popisovat nemusím ... Souhlasím s paní H Macenauerovou - jdu vyvenčit svůj drahý fotovercajk ... Fotí sám - je řádně vycvičen ... / omlouvám se paní Helence toto neřekla ona / Toto je má reakce na některá prohlášení zdejšího nefotícího kroužku - nebo špatně fotících - shromážděných okolo dvorního radila EBE . Teď mě napadlo - jak to že jste se ještě nic nenaučili když vám všem tak hezky radí ? Není to tím že ,, komu není s hůry dáno - v apatice nekoupí ? "

• Dana Kovaľová
    Dana Kovaľová
    14.02.2018 11:54

Komentář v 14.02.2018 10:58 je názornou ukázkou toho, kam ono zametání pod koberec vede. K dalšímu napadání, urážení, osočování všech, kdo vidí, vnímají a cítí fotografii jinak, než on sám. Milá redakce, Helenko a ostatní, takhle chcete, aby galerie fungovala?

• Festa
    Festa
    14.02.2018 12:22
    Reaguje na fialový poustevník 14.02.2018 10:58:

"Ano - kdo nefotí , kdo vytrhuje povídání z kontextu , kdo nic neumí , kdo..." - zobrazit celý komentář

Poustevníku doběla,
    přečti si prosím CELÉ moje komentáře s tebou. Připadá mi, že čteš jen to co chceš.
    Přišel jsem zjistit, jak už píšu po X-té, co ostatní na moje fotky. Pár lidí se tu najde a těm děkuji. Bohužel z mého výzkumu jsem zjistil, že focení kravin mi jde asi nejlíp. Ale od dobrých fotografů, mezi které řadím i tebe, což jsem ti taky psal, jsem se rady nedočkal. Tím nemyslí, že jsi tu jen ty, je tu samozřejmě mnoho vynikajících fotografů. A jak jsem taky psal, každý jsme jiný. I počty udělených a přijatých komentářů se liší. Apropo, i když se vrátím k tvé fotce, která to všechno začala.
    Zeptal si se proč se mi nelíbí? No nezeptal. (A můj názor se na ni nemění).
    Ale jako spousta jiných si poprvé otevřel můj účet (to zajásání bylo ironické, pokud jsi to nepochopil) a vytáhl jsi moji fotku. Proč? Proč ses neozval dřív?
    Další lichotky k tvýmu focení psát nebudu, stejně to nečteš, ale i anonimita
    a slušné vychování mi nedovoluje se vyjadřovat na internetu jako ty.
    Slušnost by si mělo zopakovat více lidí, a nejde jen o vulgarizmy.
    A nejdu ve stádu s hlavou dole, jdu sám s hlavou nahoře, abych měl přehled o stádu.
    Nechci rozjíždět další diskuzi, proto to berte, jako moje sdělení všem.
    (A doufám, že vám nebudu dlouho ležet v žaludku).
    Vašík

• Festa
    Festa
    14.02.2018 12:23
    Reaguje na Dana Kovaľová 14.02.2018 11:54:

"Komentář v 14.02.2018 10:58 je názornou ukázkou toho, kam ono zametání pod..." - zobrazit celý komentář

Dávej sedmičky a nebo mlč. :-)
    V

• Lenka Strnadová
    Lenka Strnadová
    Autor
    14.02.2018 12:28

Administrátory to absolutně nezajímá a nemají vůbec chuť s tím cokoliv dělat. Nevím, kolik jich fa má, ale málo kdy jsou ochotni na cokoliv reagovat, tím myslím i reakce na podnětné dotazy, návrhy, komentáře. Dano, oni tu nejsou pro nás, naopak ti druzí jsou tu pro ně. Jestli mi není rozuměno, je to jedno, hlavně že jsem tomu porozuměla já :))

• jolly
    jolly
    14.02.2018 12:33
    Reaguje na Dana Kovaľová 14.02.2018 11:54:

"Komentář v 14.02.2018 10:58 je názornou ukázkou toho, kam ono zametání pod..." - zobrazit celý komentář

Reaguji jako jeden z "ostatních". Ano, nemám problém s tím, jak galerie funguje. Pokud je nějaký uživatel FA přesvědčen, že někdo jiný je například závistivec, dobrý nebo špatný fotograf nebo třeba srab, má právo svůj názor vyjádřit. A myslím, že to nemusí být nutně napadání, osočování, urážení. Je klidně možné, že je to jen konstatování faktu. Mě spíš připadá nevhodné podezírat nebo snad přímo obviňovat z nějakého zametání pod koberec vedení FA. To že smazali sprosťárny pana fp je podle mého názoru správné a postačující. A řešit osobní animozity uživatelů bychom po nich chtít neměli. To si musí vyřešit komunita sama. Myslím, že doba kacířů i inkvizice už pominula.

• MSD
    MSD
    14.02.2018 12:48

Bavme se o fotkách a o FA a buďme tolerantní. Kdysi mě kdosi dal na BL, neměl jsem s ním žádný spor, nehodnotil jsem ho špatně. A když jsem mu chtěl opravdu dobře ocenit fotku, zjistil jsem, že jsem na jeho BL. Trápilo mě to a chtěl jsem se zeptat na důvod. Technicky to nešlo. Nevím, zda by mi odpověděl, ale tuze jsem to chtěl zkusit. Proto prosím o umožnění soukromých zpráv i s lidmi, kteří mě mají na BL.
    Je dobře, když se smažou vulgarity. Ale diskuze O FOTKÁCH by měla zústat pestrá. V tom je její kouzlo. Opravdu "hrubých" uživatelů je tady minimum a myslím, že jsou úsměvní. Měl bych se snad rozčilovat, že je mi přisuzován citát "... nefotíš ty, ale technika" ? I to je úsměvné (pokud to tedy nerozčiluje skutečného autora tohoto výroku :-))) Buďme nad věcí a nenechme se vyprovokovat k odchodu z FA. Je tu fajn :-)

• E.B.E
    E.B.E
    14.02.2018 13:25
    Reaguje na jolly 14.02.2018 12:33:

"Reaguji jako jeden z "ostatních". Ano, nemám problém s tím, jak galerie..." - zobrazit celý komentář

Teď jsi mě teda dostal. Já žiju celou dobu v domnění, že kolonky pod fotkou jsou určeny pro komentář k fotce...a ono zatím k okomentování autora :-) ...já si myslím, že ať máš z člověka jakej pocit chceš, měl by ses chovat slušně a tohle si odpustit. Jednak většinou o onom člověku nic nevíš a za druhé bys měl každej názor podložit důkazy. Což asi nebude jednoduchý. I tak by mě zajímalo, jak takovej "srab" vypadá? ...je to ten, co napíše kritickej komentář, nebo ten, co ho za něj vrazí na BL, případně ten, kdo raděj nic nekomentuje, případně pro jistotu všechno stejnou, vysokou známkou, aby nedejbože někoho neurazil?

• Lenka Strnadová
    Lenka Strnadová
    Autor
    14.02.2018 13:31
    Reaguje na jolly 14.02.2018 12:33:

"Reaguji jako jeden z "ostatních". Ano, nemám problém s tím, jak galerie..." - zobrazit celý komentář

Proč vedení v minulosti odtud vyštvalo desítky slušně se chovajících a slušně komentujících fotografů a najednou je hulvátství beztrestné? Proč mnohým udělila doživotní ban a mnohým opakovaný za pouhopouhou negativní kritiku? Proč mnozí prchli raději sami? Neříkám, že občas někdo nevypustil nehezké slovo z papuly... tedy z prstů, ale taková smršť, co předvedl očištěný fialový pán to nikdy nebyla :)) Já bych ony nevhodné komentáře nemazala. Ani bych neumožnila mazat a upravovat komentáře dle libosti autorům. Aby si podle nich mohl člověk utvořit na rozličné fotografy svůj vlastní názor... Škoda, že to tu zas na chvíli není o fotkách...

• KIV
    KIV
    14.02.2018 13:41
    Reaguje na Helena Macenauerová 14.02.2018 09:05:

"Uf...pořádná bouřka se tu přehnala... vzduch je čistší, pojďme něco nafotit..." - zobrazit celý komentář

Je mi úplně jedno, jestli si smím dopisovat s tím, co si mě dá na IL/BL, nebo ne, neb mi může být ukradený.
    Ale pokud by se programátor věnoval měnění něčeho v poště, prosím prosím, ať změní i to, že když zmačknu „enter“, tak to půjde jen na nový řádek, a neodešle to celou rozdělanou a nedokončenou myšlenku/poštu.
    Teď to funguje takhle – napíšu „Ahoj Pepo!“ enter – a je to odesláno.
    Napíšu „Reaguji na tvá slova v:“ enter
    Odesláno.
    Napíšu: "http://www.fotoaparat.cz/forum/diskuse/...“ enter
    Odesláno.

Ještě jsem nenapsala nic z myšlenky o čem vlastně chci psát, a už mám několik odeslaných zpráv, a Pepa mi odepisuje….
    Jo, dá se s tím žít a mačkat shift enter, ale marná sláva, zvyk je zvyk...
    Takže prosím, kdyby ten programátor náhodou upravoval jinou věc v těch zprávách, třeba by mohl upravit i tohle…
    Omlouvám se autorovi tohoto vlákna…
    Dík.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace