Téma dne „PF 2018“ ČTVRTEK 4. ledna 2018

  • Lenka Strnadová
    Lenka Strnadová
    09.01.2018 17:31

    Já vítězce gratulovat nemůžu, lidi... které absolutně nezajímá tvorba a snaha někoho jiného, o což jde hlavně při této soutěži... kteří umí občas většinou jen poděkovat https://www.fotoaparat.cz/fotogalerie/lide/69257/komentare-uzivatele/ tak trochu nechápu, v TD nejde jen o vklad... že... To mi připomíná amatérský cyklozávod do vrchu, který kdysi pořádávala naše obec. Klučiska, která měla kolo jen jako zábavu a byla hodně dobrá... porazili o pár sekund profíci, kteří pod kopec nedošlapali několik kilometrů... nechali se na start dovézt auty, odpočatí vyskákali, vyjeli a sjeli dolů, naskákali opět do aut... nečekali na nějaké stupidní závěrečné vyhlášení výsledků, nedostali jako vítězové zdarma pivo a diplom a medaili... :)) Tak asi tak...

  • Moni Sandrová
    Moni Sandrová
    09.01.2018 17:56

    Paní Lenko, samozřejmě gratulovat mi nemusíte. Absolutně nemáte pravdu v tom, že mě nezajímá tvorba ostatních fotografů. Vaše závěrečné věty jsou pro mne trochu mimo, asi tak...Jen jsem bohužel včera propásla termín hodnocení, což mě samotnou mrzí. Trochu i na omluvu, jsem v této soutěži nováček, tak se přiznám, že úplně nemám zafixovaná pravidla. Každopádně mě moc těší, že se PF líbilo a díky všem za váš čas, hodnocení i komentáře. Hlavně buďte v pohodě a přeji hodně štěstí v novém roce! :-)

  • Lenka Strnadová
    Lenka Strnadová
    09.01.2018 19:03
    Reaguje na Moni Sandrová 09.01.2018 17:56:

    "Paní Lenko, samozřejmě gratulovat mi nemusíte. Absolutně nemáte pravdu v..." - zobrazit celý komentář

    Já chápu, že fa zřejmě není jediný server, na kterém prezentujete svá díla, že se mu nemůžete věnovat naplno, no sleduji vás téměř od začátku a vím, kolik jste byla ochotna rozdat komentářů a tak jste to ode mě schytala i za ty ostatní... jak já jim říkám... pouhé vkladače ;) Mě opravdu takový přístup občas zamrzí a pak takto zareaguju...

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    09.01.2018 20:37

    Gratulace vítězce, poděkování MSD za velice pěkné vedení a rychlé vyhodnocení soutěže..
    K poslední poznámce MSD, znamená to tedy, že někteří se ani neobtěžovali na některé fotky podívat, natož aby něco pod fotky druhých písli, jsem z toho nějak smutná..

  • Lenka Strnadová
    Lenka Strnadová
    09.01.2018 22:07
    Reaguje na Míla Vildová 09.01.2018 20:37:

    "Gratulace vítězce, poděkování MSD za velice pěkné vedení a rychlé..." - zobrazit celý komentář

    ...a přesto gratuluješ, to mi hlava nebere... :)

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    09.01.2018 22:34
    Reaguje na Lenka Strnadová 09.01.2018 22:07:

    "...a přesto gratuluješ, to mi hlava nebere... :)..." - zobrazit celý komentář

    Soutěž proběhla podle pravidel a fotka byla pěkná. To ale nemění nic na tom, co jsem napsala. Dokonce myslím, že ten počet zobrazení byl ve skutečnosti ještě menší. Někteří jsme obrázky otvírali vícekrát.

  • KIV
    KIV
    09.01.2018 22:37
    Reaguje na Moni Sandrová 09.01.2018 17:56:

    "Paní Lenko, samozřejmě gratulovat mi nemusíte. Absolutně nemáte pravdu v..." - zobrazit celý komentář

    Přeješ nám, jako bys myslela, že tím to končí... Tak, protože jsi tu nová, tak pro jistotu ti to vysvětlím, jak to teď funguje. Všichni čekají, že co nejdřív, tedy nejlépe dnes či zítra, vyhlásíš nové téma, nové datum (čtvrtek, zhruba za 3 týdny), spojíš se s Helenou, a ta dá to nové téma a datum pro nás na portál. A my v tu chvíli začneme dávát fotky dohromady. Není to moc času pro lidi, ale budou se snažit na to téma nafotit 1 až 3 fotky k vložení v ten den D. Takže, každý den o co se protáhne vyhlášení, o to mají všichni míň času na vytvoření fotek.
    No a kromě toho, že vítěz má tu čest vyhlásit nové téma a datum, má pak i čestnou povinnost sčítat body - tak, jak vidíš, že to udělal skvostně MSD.
    Pokud se tedy někdo zúčastní této soutěže, bere na vědomí, že soutěž je záležitosti těch co se jí účastní, a vítěz pak obdrží naši gratulaci, naše uznání, ale aby soutěž pokračovala, vítěz pak nese i čestnou povinnost...
    Proto - nezapomeň prosím vyhlásit nové téma a nové datum, protože na tom záleží další kolo. Dík!

  • Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    Autor
    09.01.2018 23:02

    Gratuluji vitezce a vubec vsem...byla to uzasna zabava. (MSD si zaslouzi specialni POCHVALU!!!) Hlasim, ze na novem tematu se uz pracuje...Teste se :)))

  • KIV
    KIV
    09.01.2018 23:09
    Reaguje na Helena Macenauerová 09.01.2018 23:02:

    "Gratuluji vitezce a vubec vsem...byla to uzasna zabava. (MSD si zaslouzi..." - zobrazit celý komentář

    Děkujeme za zprávu, dáváme nabíjet foťákové akumulátory... a těšíme se..

  • Lenka Strnadová
    Lenka Strnadová
    10.01.2018 12:13
    Reaguje na KIV 09.01.2018 23:09:

    "Děkujeme za zprávu, dáváme nabíjet foťákové akumulátory... a těšíme se....." - zobrazit celý komentář

    A kdo na tématu pracuje? Ja jsem z toho jelen...

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse