Téma dne „PF 2018“ ČTVRTEK 4. ledna 2018

  • MSD
    MSD
    08.01.2018 10:55
    Reaguje na čumáčková 08.01.2018 08:29:

    "Přátelé, omlouvám se, již jsem opravila umístění hodnocení. Snad jsem to..." - zobrazit celý komentář

    Není proč se omlouvat. To je OK :-)

  • Festa
    Festa
    08.01.2018 13:30
    Reaguje na MSD 08.01.2018 10:55:

    "Není proč se omlouvat. To je OK :-)..." - zobrazit celý komentář

    Vidíš, Nakonec to padlo na úrodnou půdu. :-)

  • Z9
    Z9
    08.01.2018 22:45

    Hlásím, že jsem taky konečně přidala hodnocení... včera jsem to podle hesla "co můžeš udělat dnes, můžeš udělat i zítra" tiše odložila a teď už jsem se bála, že z práce nestihnu dojet včas.
    Takže děkuji MSD za tu práci, co si s námi všemi dal (a co si ještě dá při sčítání), za akční připomínání termínu TD, za podporu komentářem u každého nového PF a taky decentní postrkování k hodnocení. Já jsem se dobře bavila :-) Díky!

  • MSD
    MSD
    09.01.2018 00:13

    Přátelé, TD je pro mně především krásná událost, kdy si lidé navzájem představí svá pojetí daného tématu. Ostatně, co to je za soutěž, kde je vítěz odměněn tím, že musí vymýšlet další téma, pak se třese, zda to alespoň někoho osloví a nakonec ještě musí počítat!

    I proto jsem strašně rád, že do tohoto TD přišlo (po odečtení Josefa Málka …, který byl do TD zařazen technickým nedopatřením a po upřesnění) 59 fotek od 37 autorů. Moc děkuji všem!!!

    Je škoda, že ne všichni zúčastnění také hodnotili. Tady přece nejde o profesionální hodnocení z pohledu techniky, osvětlení, kompozice a emocí. Tak hodnotit bych jako laický amatér také neuměl. Jde o to sdělit ostatním, že toto se mi líbí nejvíc, toto mě oslovilo nebo (jak píše Festa) toto bych chtěl mít na ledničce :-) Takže pro příště prosím, hodnoťme všichni. Ale i těch 21 hodnotících považuji za úspěch a děkuji.

    A poslední poznámka – některé soutěžní fotografie mají menší počet zobrazení než je počet zúčastněných autorů. Udivilo mě to.

    A nyní tedy očekávané hodnocení:
    1. místo Moni Sandrová: PF 2018, 17 bodů,
    2. místo Peter SK: PF 2018 (větvička), 11 bodů,
    3. místo vencaK: jak na nový rok, 9 bodů,
    4. místo Míla.V.: Přáníčko .., 8 bodů,
    5. místo (dělené), KáStefi: Novoročenka a MSD: Dobré světlo všem, 7 bodů,
    6. místo (dělené) Z9: … od ledna až do prosince a Markeeta: Vše nejlepší, 6 bodů,
    7. místo (dělené) jolly: pf 2018, Jiří Hlisnikovský: Pf 2018 a MSD: Dobré srdce všem, 5 bodů,
    8. místo Libor19: prostě PF 2018, 4 body,
    9. místo (dělené) Festa: Nemusí pršet ….., KáStefi: PF ka 2018 a Lenka Klimtová: pf poetická, 3 body,
    10. místo (dělené) Festa: 8102FP, ZuzanaS: PF 2018, Miroslav Černoch: PF …., Stanislav Hořínek: PF pro ET a Míla.V. Vrbové proutí, 2 body,
    11. místo (dělené) KIV: PF 2018, Eby: S kapičkou štěstí do roku 2018, JosefG: PF ko, Marie: PF 2018, Lenka Klimtová: pf zábavná, Zdenek Stránský: PF 2018 a LR65: … a sluncem zalitý nový rok, 1 bod
    12. místo (dělené) ostatní.

    Vítězce upřímně blahopřeji (ostatně byla i moje první volba) a těším se na další Téma dne.

    A ještě jednou – moc děkuji všem!!!

    P.S.
    Jde o neověřené výsledky! Omlouvám se za případné chyby či překlepy. Ale vítěz je určitě správně :-)
    Ale pokud někdo měnil své již publikované hodnocení, ať se přizná, protože to by tam byly chyby určitě.

  • Festa
    Festa
    09.01.2018 01:05

    Tak a můžu jít spát. :-) Blahopřeji vitězce a zúčastněným. Jelikož mám stejný názor jako Mirek, tak bych dále psal stejná slova.
    Takže akorát poděkuji eMeSDé za odvedenou práci a za sebe doufám, že jste se bavili. Vašík

  • MSD
    MSD
    09.01.2018 01:07
    Reaguje na Festa 09.01.2018 01:05:

    "Tak a můžu jít spát. :-) Blahopřeji vitězce a zúčastněným. Jelikož mám..." - zobrazit celý komentář

    Díky. A dobrou noc :-)

  • Karla Milcová
    Karla Milcová
    09.01.2018 09:17

    Blahopřeji vítězce! Myslím, že velké poděkování patří MSD za přímo heroický výkon nejen při sčítání, ale i při vedení celé soutěže. Jeho připomínky byly velice milé.

  • Zdenek Stránský
    Zdenek Stránský
    09.01.2018 13:55

    Gratuluju vítězce a taky MSD, výsledné hodnocení 13 minut po "uzávěrce" je tady asi rekord :-)

  • KIV
    KIV
    09.01.2018 15:13

    Gratuluji vítězce, a smekám před Mirkem-MSD!
    Bylo to fajn, těším se na další Téma dne....

  • Marie
    Marie
    09.01.2018 16:30

    Díky všem - bylo to fajn :-) Vítězce samozřejmě gratuluji a těším se na nové - její - TD.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse