Co si myslite o tom Noktonu, jako alternative k vsemoznym +/- 50mm objektivum pro nikon fullframe?
Manualni ostreni mi nevadi, ale nevidel jsem k tomu zatim zadne realne fotky, ktere z toho vyjdou..
Diky
"Co si myslite o tom Noktonu, jako alternative k vsemoznym +/- 50mm..." -
zobrazit celý komentář
Tento nový Nokton zatím reálné fotky nemá, na trh se teprve chystá.
Se stávajícím Noktonem bohužel nemám zkušenost. Po netu se různě dají najít testy, ze kterých vychází jako o něco lépe korigovaný na některé vady, než současné Nikkory, ale zároveň nijak výrazně ostřejší.
Co si myslite o tom Noktonu, jako alternative k vsemoznym +/- 50mm objektivum pro nikon fullframe?
Manualni ostreni mi nevadi, ale nevidel jsem k tomu zatim zadne realne fotky, ktere z toho vyjdou..
Diky
"Co si myslite o tom Noktonu, jako alternative k vsemoznym +/- 50mm..." - zobrazit celý komentář
Tento nový Nokton zatím reálné fotky nemá, na trh se teprve chystá.
Se stávajícím Noktonem bohužel nemám zkušenost. Po netu se různě dají najít testy, ze kterých vychází jako o něco lépe korigovaný na některé vady, než současné Nikkory, ale zároveň nijak výrazně ostřejší.
Co je netradičního na noktonu? Vždyť je to konstrukce stará 100 let? Dokonce i ten kabát je ve stylu nikkorů 70. let.
"Co je netradičního na noktonu? Vždyť je to konstrukce stará 100 let?..." - zobrazit celý komentář
"Netradiční" v digitální době autofokusových objektivů. Možná jsem měl zvolit "netypických" nebo "neobvyklých", uznávám.
Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).