Fotoaparat Ricoh GR II

  • Solina
    Solina
    Autor
    02.10.2016 20:30

    Jsem majitelem Ricohu GRII a mam problém s propojenim foťáku pres bluetooth s PC s cilem přenosu fotek. Prosim proto ty z Vás, kteří maji zkusnosti s Ricoh GR II o radu. Dekuji Sol.

  • E.B.E
    E.B.E
    02.10.2016 21:55
    Reaguje na Solina 02.10.2016 20:30:

    "Jsem majitelem Ricohu GRII a mam problém s propojenim foťáku pres bluetooth..." - zobrazit celý komentář

    Foťák nemám, takže konkrétně radit nemůžu. Ale zkušenosti s bluetooth veliký. Je to dost otevřenej formát a každý výrobce si původní data Ericsonu přizpůsobuje. A tak taky ne každej přístroj s každým další funguje. Od telefonů, po autorádia.(mimochodem. Automobilky dokonce uvádí seznam zařízení připojitelných a verze konkrétního, fungujícího software) Ale co mi spíš vadí, je omezená kapacita ...rychlost přenosu. Moc si nedovedu představit tahat objemný množství dat přes něj. Ze zkušenosti. Pár fotek, písnička do mobilu přes bluetooth. cca deset minut. Přes kabel patnáct vteřin.... bluetooth je vhodnej spíš na ovládání

  • E.B.E
    E.B.E
    02.10.2016 22:37

    ..mimochodem. Nikde nečtu, že má foťák bluetooth? https://www.fotoaparat.cz/clanek/1429/ricoh-gr-ii-review/ Má mít wifi. A to je pak docela něco jinýho

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse