oddělená galerie

  • Dana Kovaľová
    Dana Kovaľová
    Autor
    12.02.2016 13:13
    Reaguje na Taky.. 12.02.2016 12:01:

    "K čemu moderátor, jaké schvalování? Předpokládám, že bude galerie přístupná..." - zobrazit celý komentář

    naprosto souhlasím, rozhodně nechci nic a nikoho moderovat. Čím víc lidí se do Katovny s jejími pravidly a filozofií zapojí, tím lépe, aspoň tedy myslím

  • Lenka Strnadová
    Lenka Strnadová
    12.02.2016 14:04
    Reaguje na Helena Macenauerová 11.02.2016 22:21:

    "Mne z diskuze vyplynulo - vytvorit novou galerii, kde: - nazev by mohl byt ..." - zobrazit celý komentář

    tak nějak nechápu, co by měl moderátor na práci?

  • Opicihlava
    Opicihlava
    12.02.2016 15:31

    Já bych to za sebe rozhodně nesvazoval žádnými zbytečnými pravidly ani žádným schvalováním členů apod. Kdo bude chtít tak se zapojí, kdo nebude chtít tak ne.

  • Pavel_P
    Pavel_P
    17.02.2016 08:06

    já bych byl pro to, aby to bylo výhradně bez bodování.
    název "katovna" je podle mě trošku nešťastný

  • renegade
    renegade
    17.02.2016 11:56

    co tak "hyde park"? :)

  • Dana Kovaľová
    Dana Kovaľová
    Autor
    17.02.2016 13:40

    "prádelna"? ;)

  • Líheň
    Líheň
    17.02.2016 14:30

    Heh... Tak jsem si početla... Až sem. Kdysi jsme měli v Četce čistě interně ve fotooddělení (obrazové redakci) cosi podobné navrhovanému, fungovalo to přes Google účet a jmenovalo se to "Fotokartáč". Původní, jistě dobrá myšlénka a pokus o zkvalitnění agenturní obrazové produkce se poměrně záhy zvrtla v tak trochu " zlou krev" proudící oběma směry, tedy mezi fotografy a editory. On totiž v podstatě každý celkem ochotně vynesl svou kůži na trh a přispěl svou troškou do mlýna, ale ve finále to končilo u žabomyších sporů typu: "Kdybys ty udržel horizont v rovině, nemusel(a) jsem ti to rovnat a řezat, řezat, řezat..." :-) Tady je to ale ještě o něčem jiném. Fakt mi přijde zbytečný zakládat již zmíněné "FA uvnitř FA", když upřímnou a dobře míněnou kritiku lze pod obrázek úplně normálně napsat už teď (a šlo to i dříve, i bez veršovánek, btw). Když už s fotkou vylezu na světlo boží, tak snad s kritikou počítám, ne??? A skončím pointou taky z Četky - "kartáč" se nakonec úspěšně přetransformoval do tzv. "Fotokruhu", tj. příjemného posezení v hospodě jednou za měsíc, kde se diskutovalo ústně a z očí do očí, takže lidé poněkud uvážlivěji volili slova, a hlavně - vždy se dospělo k nějakému závěru... Někdy i s noclehem. :-) Chápu, že virtuální galerie toto jaksi neumožňuje, přesto i odsud bokem pramení aktivity podobného typu a "jen pro zvané". Suma sumarum mi " "oddělená galérka pro galérku" přijde jako nonsens a krok zpět. V USA už Afroameričané taky nejezdí v MHD na oddělených sedadlech. Pardon. ;-)

  • Macenauerová  nemá čas
    Macenauerová nemá čas
    17.02.2016 16:47

    No, můj názor , čím více vychytávek, tím složitější....a už teť mi tahle galerie příde vcelku uživatelsky složitá. To abych si k tomu pořídil i návod k použití.
    Oddělená galerie mi příjde zbytečný.Jako , že by se najednou tam začlo více komentovat než tady doposud? Tomu nevěřím. Snad zpočátku, než se pak všichni zase naserou...

  • Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    18.02.2016 19:46

    Děcka, tohle si musíte rozhodnout sami...úplně tomu nápadu nerozumím, ale nechci, abyste si mysleli, že vás admini nechtějí podpořit- sme pro každou špatnost...(pro příznice serii mam dobrou zpravu - behem brezna snad budou funkcni, uprimne se tesim:)

  • Grculo
    Grculo
    21.02.2016 18:33

    Dobrý deň.. som amatérska fotografka a je to moja vášeň. Fotím rok a bola by som veľmi rada za vaše hodnotenia aj kritiku na moje fotky. Fotky pridávam len na Instagram... volám sa: grcko_
    http://www.instagram.com/grcko_

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Přiložené fotografie u diskuse

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse