oddělená galerie

  • ornitolog TomT
    ornitolog TomT
    07.03.2016 10:29
    Reaguje na bell 07.03.2016 10:08:

    "protože já teď nevím a bojím se - někteří mí oblíbení dávají fotografie tak..." - zobrazit celý komentář

    myslím, že rozumím těm Raulovým i tvým obavám, ale všechno se stejně nedá podchytit a promyslet předem. Galerie Narovinu mi připadá jako bezvadný nápad, admini nám ten prostor dali, tak teď bych tu ideu nechal žít co možná nejsvobodněji vlastním životem. Náš úkol v této chvíli vidím spíš v tom co nejvíc přikládat pod kotel, než chtít plamínek regulovat a dupat na brzdu.

  • Lenka Strnadová
    Lenka Strnadová
    07.03.2016 10:32

    a já měla za to, že narovinu bude pro všechny, kteří jsou ochotni skousnout jakoukoliv kritiku... Nováčky a ty, kterím to moc nejde nevyjímaje... A ono je to úplně jinak. Tak včil fakt nevím, jestli např. já mám vůbec právo na to... něco do oné kategorie (galerie) vložit! Ale chápu, že to tam nechcete mít zahlceno kde čím...

  • E.B.E
    E.B.E
    07.03.2016 10:54
    Reaguje na Lenka Strnadová 07.03.2016 10:32:

    "a já měla za to, že narovinu bude pro všechny, kteří jsou ochotni skousnout..." - zobrazit celý komentář

    Popravdě jsem to čekal...s jedním "řešením" se dostaví další problémy. Já bych prostě zrušil blacklist a nechal stejný pravidla pro všechny. Proč "každýmu" vytvářed novou galerii podle jeho představ. Ale je to jenom můj hloupej názor. Celý je to založený na tom, že lidi na takovejhle server nevkládají fotky za účelem dovědět se o nich něco od ostatních, ale jen poklepání na rameno: Tak ta se ti fakt povedla :-) Prostě je potřeba dát lidem v pravidlech jasně najevo, co můžou čekat, když se rozhodnou ukazovat fotky lidem. Co je na tom složitýho? ...když v jiných odvětvích vyrobíš třeba nábytek, asi nestrčíš nakupující na blacklist s tím, že se jim postel nelíbí, nebo jim nevyhovuje otevírání skříně. Stejně jako na výstavě asi nevykopneš nikoho proto, že si dovolil na tvůj obraz vznést připomínku

  • bell
    bell
    07.03.2016 10:55

    ok, už mlčím.. Chtěla jsem jen odpověď od adminů, zda by nešlo povolit dvě galerie k jedné fotce.

  • E.B.E
    E.B.E
    07.03.2016 11:00
    Reaguje na bell 07.03.2016 10:55:

    "ok, už mlčím.. Chtěla jsem jen odpověď od adminů, zda by nešlo povolit dvě..." - zobrazit celý komentář

    Rozumím ...já zas chtěl naznačit, že vznikne jinej problém :-)

  • bell
    bell
    07.03.2016 11:06
    Reaguje na E.B.E 07.03.2016 11:00:

    "Rozumím ...já zas chtěl naznačit, že vznikne jinej problém :-)..." - zobrazit celý komentář

    to bylo k Tomovi, koment 10.29

  • Pavel_P
    Pavel_P
    07.03.2016 12:12
    Reaguje na ornitolog TomT 07.03.2016 10:29:

    "myslím, že rozumím těm Raulovým i tvým obavám, ale všechno se stejně nedá..." - zobrazit celý komentář

    jenže když je ohýnek špatně zasložený, tak to stejně k ničemu nebude

  • Petr.
    Petr.
    07.03.2016 14:14
    Reaguje na Lenka Strnadová 07.03.2016 10:32:

    "a já měla za to, že narovinu bude pro všechny, kteří jsou ochotni skousnout..." - zobrazit celý komentář

    Chápu to stejně jako Lenka. Ani já bych nechtěl oddělit skupinku fotografů co umí a sednou si, ti se většinou najdou, ale o to vědět, že když náhodou napíšu delší komentář, tak to není ztráta času. Jak jsem už psal dřív, logičtější by mi přišlo, kdyby existovala galerie Ráj, kde by se jen chválilo.

    Ještě se vrátím k blacklistu, když už musí být i v NAROVINU, co ho tedy upravit tak, aby autor používající BL automaticky nemohl psát komentáře tomu, koho na BL má?

  • Taky..
    Taky..
    07.03.2016 16:52
    Reaguje na Petr. 07.03.2016 14:14:

    "Chápu to stejně jako Lenka. Ani já bych nechtěl oddělit skupinku fotografů..." - zobrazit celý komentář

    Proč? Co když o ty komentáře jeho někdo stojí? Nic ti přece nebrání dál si ho na BL taky, pokud to považuješ za nutné.

  • Taky..
    Taky..
    10.03.2016 13:16
    Reaguje na Helena Macenauerová 29.02.2016 22:47:

    "abychom mohli doplnit text u Katovny o pozadovane, musime pozadat..." - zobrazit celý komentář

    Prosím o doplnění plněho znění pravidel ještě před zveřejněním slíbeného propagačního článku.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Přiložené fotografie u diskuse

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse