Kde jsou širokoúhelníci a šupináči Epizoda XVII

  • oHuL
    oHuL
    21.03.2014 21:01

    Tak jsem právě provedl kontrolu muničního skladu a zjistil jsem, že mám v ledničce zásobu krabic filmů brutálně znetvořenou potečením jakýmsi humusným humusem a plesnivou skrz naskrz krabicemi až k igelitu uvnitř.

    Naštěstí novy zásoby to neschytaly a dvě poničeny krabice HP5+ jsem mohl vyhodit, protože jedna byla po zjištění prázdná a v druhé už byly jen dva planáče.

    Hůř teda dopadla zásoba Ilforďáckých multigrade barytů. :-(
    Naštěstí teda tahle zásoba čítala jen dvě balení papírů, ze které jedno balení už bylo poloprázdné.

  • oHuL
    oHuL
    21.03.2014 21:12

    A jedno jarní zákoutí.
    A teď se s chemií jdu mrknout co z toho vyleze....

  • Jan Hrubý
    Jan Hrubý
    22.03.2014 10:25

    koukám že máte tam na jihu docela ostrý světlo ;-).

    Tak ty filmy zamrzej. ikdyž jich nebylo moc. Zrovna jsem si koupil 3x fomapan 100 9x12, to mi na rok stačí víc než bohatě, jen aby přišel co nejdřív. Zrovna je tak hezky.
    Mám doma pár set metrů kinofilmů, tak o ně asi budu mít taky strach :).

  • oHuL
    oHuL
    22.03.2014 10:40

    No hlavně jsem si myslel, že budu mít zásobu krabiček, když budu chtít poslat na zkoušku na vyvolání nějaký ten 8x10 diák. Takhle mi z toho zbyl jen plastový vak....

  • Jan Hrubý
    Jan Hrubý
    22.03.2014 11:37

    Krabičky od planů si šetřím a schraňuju. Když jsem na cestách (cesta se stala mým domovem, ikdyž jsem poslední 2 roky na stejném místě), tak musím fotit do zásoby - mám několik prázdných krabiček pro různá volání, začínal jsem na N, +1, -1, letos jsem přidal ještě +2 a naopak -1 je stále vpodstatě prázdná a nejvíc se plní N a +1. A pak další krabka na 4x5", ale tam je toho jak šafránu - používám jen zřítkakdy, mám jenom Tmax400.

  • Jan Hrubý
    Jan Hrubý
    22.03.2014 18:50

    nějak mi ta práce jde moc od ruky. teď jsem se vrátil, po necelých 2 hodinách. A bývalo to 2.5hodiny, ještě před měsícem. Škoda že jsem placenej časově.

    Jinak jsem na sebe dneska hrdej, poprvé v životě jsem vybítal kontejnery. Úlovek docela ujde: dvě krabičky nektarinek, jedna krabka hroznů, pár jablek, tři rajčata a dvojce "školních koláčů" balená v ochr. atmosféře. Bylo toho tam samozřejmě víc, ale co bych dělal s 10 baleníma nektarinek a hroznovýho vína, a třeba pomeranče jsem taky nebral, protože je moc nemusím. Jen mě mrzí ten celej karton šlehaček, bylo jich snad tucet. Bohužel 18.2. bylo hodně dávno, takovej hráč zase nejsem.

    Víno je úplně v pohodě, v ČR by ho např. v tesku měli ještě za týden v první jakosti, z každého balení nektarinek jsem jednu naplesnivělou musel vyhodit, ale zbylé 4 jsou jako nové. Rajčata už jsou částečně snědený, jabka taky dlouho nevydržej a konečně jsem ochutnal ten koláč. Vždycky jsem na něj koukal v krámě ale trochu jsem se toho bál (je to dost velký a vypadá na podezřelou směs chutí), nebylo to špatný, ale asi si ho znova nekoupím.

    A mám podezření, že jsem tam byl moc brzo, chyběla tam např. úplně zelenina (třeba brokolice), uzeniny atd. Asi ještě v obchodě nedouklidili. Že bych se šel ještě mrknout? :-)

  • Karel Omes
    Karel Omes
    23.03.2014 13:27

    fomapan 100 9x12, HP5+, 8x10 diák, Tmax400.... fíha, to jsou nějaký nový paměťový karty? a kolik giga se na to vejde vašnosti? :o)

  • Jan Hrubý
    Jan Hrubý
    23.03.2014 13:45

    co kdo snese.

  • Petsen
    Petsen
    23.03.2014 18:24

    šišku?

  • Pavel Vavřín
    Pavel Vavřín
    03.04.2014 20:29

    Toho bohdá nebude aby širovlákno tak dlouho šiřelo!

    ... mimochodem: všiml si někdo, že poblíž konaliště jarního širosletu je obec jménem "Telecí"?

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Přiložené fotografie u diskuse

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse