Našel jsem mezi starýma fotkama tuhle :)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Super! Paradni ostrost, aspon tedy v mych ocich :o) Moc dobre, nemam co tomu vytknout :) Me se paci! BTW: cimpa jsi to fotil? (telo+sklo)
fajn
:o)
prosím o komentáře třeba i dodatečně :) pokud to má chyby rád bych se poučíl , dik
budu vděčmý i za kritiku
Svetlo zľava je veľmi silné...
5--
ahoj
ostrý přechod tmavá / světlá část na pozadí
neviem, mne sa to zda byt trosku moc vlavo, mohlo by tam byt viac miesta, mozno by som sa snazil co najviac zaostrit na oko
Nesedi mi ten ostrý predel pozadia.Mohlo sa to trochu zliať. Inak skoro bez výhrad
Oko mi přijde lehce neostré, pozadí se mi malinko nezamlouvá...
posunul by jsem kousek do leva kompo a ostrost také není 100%
líbí, mě se zdá fajn. Kompo dobrá... škod jen,že celé pozadí není bez toho viditelného přechodu. Ale pěkné!
ten se mi taky líbí. Krahujec že? Od sokolníků, nebo z volnosti. Řek bych od sokolníků. na předchozí jdou vidět vlasy nějaké fešné slečny:)
je dravec od sokolníku, ve volnosti bych se nedostal tak blízko ale skoušel jsem to :)
tenhle je dobrý