a a a vonku strasne teplo a ja nieco na schladenie som nasiel v archive co som tu este nemal , nestiham robit new veci bo sa ucim na maturu , tak mi drzte palce , pekny den ...
celku komicke kukat na ten sneh a v spotenom tricku pri ventilatore :))
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
aj tu si este riesil DOF cez comp ? :)
ahoj
těžko posoudit ostrost ale určitě mi tam chybí světlo i když zdá se že pod ním nějaký ten stín je
podle me je to rozostreni udelane v PS ze? Kazdopadne to vypada neprirozene a trochu kazi dojem z jinak vyborne fotky.
no jo ale kukni s cim som to fotil... Fuji S5500 , s tim nikdy nespravim take DOFko ake by som chcel , snad to neni zakazane sa hrat s fotkou v fotoobchode?
no je pravda ze tu je to menej evidentne ako pri prvych fotkach ktore si este pamatam ...
urobil som to tak aby sa mi to pacilo , samo aj ten sneh nema original farbu snehu a kopu veci je tam spravenych v PH ale takto sa to paci mne
přeju hodně štěstí! mě to čeká letos taky;)
me se libi
tak toto... skvelá športová fotka. Fakt vývimočná. A photoshop tomu len pomohol. Ja som z jednej mojej fotky odretušoval stromy z polovice mosta a autobus na ňom. Tak neviem prečo tu niekomu vadí, že je umelo rozostrené pozadie. Podľa mňa je táto fotka úplne dokonalá po všetkých tránkach a nezaslúži si nič iné ako 7. Želám ešte veľa takýchto fotiek. Potešila.
Jakub,dúfam,že nematuruješ zo slovenčiny...
;))) lubo54.... ale ano :))
nooo ved ako sa to hovori po cesky... nekdo zari, nekdo v zari.. :)
Moc hezká sportovka :) Jen ten sníh se mi nějak nepozdává :) Ta jeho barvička je nic moc :) Jinak perfekt.
to Pavel : dakujem moc za konecne aj pozitivny nazor na moju work
to Lubomir: dakujem za pranicko :)) , skor sa bojim Matiky , Literatura ma dost bavi
Tak nevim, jestli jsi chtel udelat v PS efekt DOF, tak proc je tam ostra hrana, vypada to neprirozene, nerealne a trha to oci. Vlastne mam takoveho tucha, ze ten snowboardista je tam vlepeny ze zcela jine fotky + stin pod nim brushem. Co jineho by tam jinak predstavovalo "kopu vec spravenych v PH"?? Vidim jeden jednoduchy vyber, blur a color. Prace na 5min max. A Pavol Fejes je snad tve druhe schizofrenni ja?? Protoze tomuhle by mohl dat 7 jedine slepej (a ty 6 taky nechapu). Neber si to osobne, tohle melo dostat vice pece. Ze slovnich hodnoceni u znamek mi na tohle nejvic sedi "Jeste je potreba se hodne ucit" v PS.. jak to udelat lip a min okate.
ty asi niesi cisty... nemam ziadne schyzofrene druhe ja ty lama hlupa , ten snowboardista tam urcite neni vlepeny , urcite takych ako ty ulpne milujem , len rozdavaju rozumy a pri tom ani nevedia ako to funguje... NIE ten snowboardista tam neni vlepeny , mozem ti poslat original fotky ked neveris , skoda rad by som videl tvoje fotky ale zadnu nemaas
Ja vim moc dobre jak to funguje.. ;)
skoda toho prechodu v dof. jinak by to byla pekna fotka libi se mi tonalita
vyborne foto! :o)
ja by som to vo fotoshope blurol este riadnejsie ..... ale zasak tak aby nebolo vidno ze fotoshop . ;-) inak tie vetvicky napavo by som tiez odstampoval ;-)
ale to photoshopovani je prehnane...