Můj první příspěvek sem, jsem zatím začátečník, tak berte ohledy :)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
vitaj inac
pokud pomineme dost "zajimavou" barvu oblohy, tak bych navrhnul vylepsit kompozici, spodni polovina fotky je uplne prazdna, typicka stredovka tam kde se to nehodi
dole bych rezal...
jak rikam, jsem begginer, tak snad casem neco prijde :)
Nad letadlem ta obloha ujde,horší je to podním.
Taky bych to dole ořízl.
4+
4+1 vítej..
vítej a vydrž:-)
dobre
kua jak toto se může udržet ve vzduchu.. to je strašný..
trochu kontrastu by pomohlo a taky bych dole řezal
není špatná - stačilo oříznout zdola hodně a zprava míň a bylo by to OK