Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
hezké foto
4++
tonálně zajímavá fotečka ;-)
fajne...
dobrá
Ten kontrast se mi líbí, možná by to chtělo trochu míň nebe a trochu víc pevniny, ale jinak je to zajímavý :)
Akorát je to až trochu přeostřený, viz kluk na pláži, prostě Photoshop je dobrý pomocník, ale zlý pán :)
zajímavě zpracováno
pěkné