Scotland
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
škoda, že tak tmavý spodek
Trochu tmave :)
chtělo by to přechodový filtr, ten spodek je hodně tmavý ...
Tmavé
přechoďák,horizont na středu
fajn místo, určitě lze vylepšit v PS, a minimálně bych ořezal shora
to je na přechoďák jak dělaný