Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
je to hodne neostré
škoda neostrosti a moc ostrého světla.
docela fajn :o))
4+
:oĐ
mne sa to zda ostre dost :) navyse velmi pekne a vystizne svetlo.. 5+
dobre svetlo a kompozicia
Oldo, pěkná
škoda neostrosti...