Apríl 2006
Ďakujem za slovné ohodnotenie a názory.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
lubię takie widoki
prevod od BW se mi nezda,kompozicne je prava strana dost divne ufikla a natesno...
pekne
libi:) Atmosfera uplne vyzaruje...
do neznama to moc neni, ale budiz ... fajn
:-)))
Super foto ale značka by ma usmernila. Ahoj
Dobrá atmosféra. Nebyla by barva ?
Tu atmosféru motiv moc nevystihuje (např. zavátý ukazatel, takto se výrazně odlišuje od okolí).