Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
napad fajn,ale ja by som to trochu vpravo i vlavo orezal - moj nazor
Není to špatné leč mi to nějak nesedí
dobrá
nevím, nějak mi to nic neříká
4+1 za ten nápad!
+ nápad
- šedivka
toto je skvele, resp. chyba tomu malo k 6..
deFormacie
pripomenulo mi to Danku K.
a 46 bodov? :(