Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
foto, a co dal?
Nezlob se, ale příjde mi mi to příliš "tuctové"
skutočne nič extra
Michal Němeček
ano, máš pravdu v tom mála času nafotím několik fotek a když vybírám co poslat tak zapadající slunce vítězí. Je to tuctové asi jak vodopády, které jsou
omnoho líbivější :-)
líbí,taky tohle fotím,ale neměla jsem zde s tím úspěch,to neznamená,že je to špatná fotka..
já jsem to zde nakonec vždy smazala
proste mam pocit, ze dojdete do krovi zmacknete a je to. u meho mraku to byla nahoda, ktera zpusobila, ze tako takovy mrak vubec byl a v tu chvili jsem ho mohl i vyfotit
Hana Vitova
taky jsem přenýšlel ře smažu, ale nebudu, pořád se učím a ta vyhovující všem určítě přijde :-(
radím ti,nemaž,takto se dozvíš víc názorů..ale mě nikdo žádný nepsal a neměla jsem na to nervy..
Karle, máš pravdu nebylo těžké to vyfotit, pomohl filtr, počkat až slunko sleze a bylo to
docela omsele...
ale! nevim proc, ale pripomnelo mi to film ADAPTACE.
ten mocal, jak se cage se streepovkou brodili pro orchideje... :-)))
...a adaptace se mi libila......
ale tato fotka... nevim nevim. asi moc ne.
;-)
Slušně udělaná tuctovka, je jich na FA mnoho horších. Slušná tonalita, barvy i ostrost.