Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
neostrost, kompozice se mi taky moc nelibi + nahore barvicky (ze by aberace?) hezky strom
že by milenci sedávali pod lampou?
Jinak jako Karel KOuřil
4-
ostrost a oříll bych 3 cm zhora, to světlo tam je nepříjemné a tu ořízlou část bych vůbec nepostrádal
vše bylo řečeno.
miesto pekne, ja by som to asi zobral navysku