Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
určitě :-)
waw..super napad, zaujalo
pěkná středovka :-)
:-) mně to přijde moc fajn
super...
´;o)
super
pekne
dobrej nápad
:-))
moc pěkné
parádní nápad!
Hezký.
dobrý
Pěkný průhled.:o)
Více "letících" vlásků!!
Tak to sa ti podarilo
:-) Líbí.
Whoo
Kléma: Už z názvu fotky je jasné, že se nehoupe, ale čeká na spoluhoupatele.
... dá se to i takto vysvětlit.
:-)
Pěkná fotka...zajímavý záběr...
:)
:-)
pekne!
:)
6++
Dobrá práce
Karle: paráda! Nemám co dodat :)
Klémo: to má to děcko pustit dolů, aby si nabilo? :)
ehm... pardon, tohle si body zaslouží...
ok!
No kdybych sem dosedl já, to by byl katapult!
trchu inac s ostrostou abolo by to dokonale...super, este aj ten vyraz..;)
zamyslena... :)
hezka sterdofka
takhle jsem koukala na svý děti několik let, co jsem byla na mateřský.....
:)
! ...... :o)
nádhera, tahle skutečně nemá chybu
Vůbec mi nevadí, že je ta holčička totálně na středu.Je to krásné.
hezké
moc pěkná středovka
5++
prijemna
SUPER
dokonaly vyraz modelky
skvělej nápad
:)
...pěkná průhledovka
5 + 1 za originalitu.
super
:o))
5+1 za nápad