Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
komprese je silena. mohlo to byt mensi...
ostre svetlo, chaba kompozice a jeste horsi tk - hodne komprese.. skoda- pavouk poradnej macek.. :)
za pavouka
dobrá
4-5
:-)
pavúk je riadny kus
Riadny macek. Skoda prepalov a silnej kompresie.