Mám velmi rada koníky,tak som si jedného odfotila...=)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
ty ostatní přrdchozí snímky máš lepší, tady není ani dobrý úhel pohledu, ožez a ani převod do čb. Ale ve 14-ti letech - pokračuj - to přijde
To Milan: Dakujem ti pekne. Snád sa budem zlepsovat :)
Trošku nepřehledné.
Môžno,že vo farbe by to bolo lepšie
jako milan
To MIlan a Tomáš: Tá fotka nieje orezaná. Je to plný formát. =)
nezlob se, ale ja hodnotim fotografii a ne nadseni pro foceni...
hmm.. zadna slava. Mas to dost sedive, kompozice a svetlo se mi taky prilis nelibi.. zkousej dal ;)
skusaj dalej ...