když už jsem u té Bratislavy, měl bych tu ještě jednu ... tentokrát noční ... na tomhle
mostě člověk zalituje, že nemá stabilizátor :)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
nooo trochu sa to tam trasie :) sakra co je to za svetlo na tom moste >? strasne to kazi fotku... mohol si to vyretusovat pripadne.... vadi mi aj strecha byvalej restauracie bystrica....NRSR je tiez trochu mimo...inak zaujimava foto
jako nikon
jéééé
mě se to líbí
5++, pravda, co je to za světlo na tom mostě?
ta strecha ufa je tam navyse, da sa to odfotit aj bez nej, reflektory dole na moste neriesim, su tam a svietia...no a vzhladom na to ako sa to tam hore trasie (ci uz od autobusov dole alebo vytahu v pilieri) je to celkom pekne ostre...5-6
p.s. keby si to spojil s mojou tak mame celkom peknu panoramu:-)
skor z bystrice :D
skoda tej strechy a svetla...
již řečeno...4-
pekne
Re Tono
viděl jsem je pěkná a mnohem čistější,mám taky druhou stranu, můžem udělat kolo kolo mlýnský ... :)
4++
Výhrady nemá smysl opakovat.
:-))
trosku vadi svetlo na moste, ale myslim ze velmi dobra fotka
fajn