Brněnské příměstské lesy.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
fajn
takovéto pohledy mezi kmeny mám rád, taky jich několik mám, ale chtělo nechat kousek místa dole
trosku mi to splyva
trochu změť
2+ .. svetlo fajn .. obsah ani format se mi nelibi .. nahore nehezka barva oblohy .. dole strom roste z ramecku ..
výřez se mi nezdá nejšťastnější...
průměr