Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
barvy fakt pěkný ....ale s perspektivou se mi to jeví jakési nedobré ..
zatisicko pekne. k dokonalosti mi vadi ten vypaleny kus svetla na stene a nejaka podivna deformace smerem nahoru
krása není kde, ale jak. Znamená to, že neznamená co vyfotíš, ale jak to vyfotíš. Zkus si sednour, přemýšlet co je na tomto kusu nejzajímavější a jak to pak vypafit, aby to nejzajímavější vyniklo.
příjemné
barvy příjemná, svislice padající. Tady souhlasím s Jirkou Šubrtem
Moc pekne misto.
Urcite se tam vrat :)Dalo by se tam najit nekolik moc peknych zaberu...
I tak pekne...
tam by se mi líbilo bydlet. Fotce něco chybí, ale s těmahle fotkama je vždycky kříž. Asi by to chtělo víc prostoru, ale kde ho vzít, že?
líbí....
no neviem ...
Ta pravá strana se nějak kácí,
jinak pěkné.
Jsem moc ráda za vaše názory i za ty záporné.
vážně moc pěkný místo, určitě tam ještě nějaký pěkný záběry najdeš...držim pěsti :)
pěkný barvičky
pěkný barvy...