Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
zajimave se nam ta zeme naklani :) ..
pěkné okénko ;)
Z lava je tam vrchol,z ktorého to zbieha,ale možno mi to aj ušlo.Musím si to pozreť cez víkend na boardovačke
5+
5/6
paradni ram
ty větvičky všude kolem z toho dělají nádherně prostorovou fotku...
5+ :oĐ
Můj názor:D70s kousek níž, aby se horní větve nedotýkaly lesu na horizontu.Pěkné, že je BW a není BW.
super
V pohode , kde to jest?
preco si to tak naklonil? krajina vzadu ide uplne doprava, ale okno je okno.Technicky to nie je zle
toto sa mi lubi ako snowboardistovy :)