jo,jo,jo, ja vim, ze je tam i fialova a oranzova...
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
gut
já tedy obvykle kytky moc neprohlížím ... jen ten tvůj vřes :o) ale tahle na bílým pozadí se mi docela líbí :o)
souhlas
jj,musím souhlasit s klukama,líbí se mi taky,ty barvy fakt vyniknou
***
pěkný
je to hezké jen... prostě...
pro je natočená do "tmy"?
hebký....
s tím bílím pozadím mi to přijde takové volně plavající v ničem. to je ale jen můj názor :o)
Pěkně plastické.
pěkné
jarkaj: on je ten kvet natocenej takhle, protoze jsem ho chtela vyfotit trochu jinak, nez se krokusy vetsinou foti...
uha...
..je to netradičně pojaté, ale líbí moc
hmm taky pěkná
pěkné já to mám trochu světlejší, ale možná jsem si dost nesklopil displej u notebooku
waw.. velmi pěkná
nice!
pěkné a zvláštní, většinou tu volí černé pozadí a s tou bílou je to příjemný
máte krásné květy