Tasmánský ďábel ležící, spící.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
To cerveny je ucho. Svitilo skrz nej Slunce
já se svejma pár bodama si netroufnu kritizovat, ale výhrady bych měl a bylo by jich dost.
neostré, příliš kontrastní světlo/stíny, myslel jsem že je to potkan
Taky mam vyhrady ale davam 5
Pro ZS: No a ja to prave sem davam, aby to bylo kritizovano, nehlede na to, kolik ma kdo bodu! Jenom tak se dozvim, co delam spatne a co dobre. Tak do toho!!!
Taky se mi to zdá neostré a moc kontrastní ale zase na druhou stranu zachytit ho takto zblízka (viz ohnisko), tak to se asi jen tak nepovede ....
No jo, člověče, tohle je opravdu neštěstí... Není problém fotit v ZOO, je problém fotit v ZOO dobře.
Především je potřeba koukat na světlo. V tuhle denní dobu jako je focený ďábel, je to úplně nejhorší. Ostré letní Slunce dělá příšerné kontrasty a černé zvíře vedle šedého kořenu fotit nejde. Je spousta ZOO, kde můžeš zůstat až do setmění a večer, když většina návštěvníků odejde, je i lepší světlo na focení a zvířata jsou daleko aktivnější. To je ta správná doba, kdy už má fotograf vybrané zvíře a POZADÍ a pak jen sedí nebo stojí a zvíře pozoruje skrz hledáček fotoaparátu. Ve správný okamžik vznikají potom ty nejlepší snímky. Ten nápad s tím prosvíceným uchem je dobrý, ale zpracování je další kapitola.
Jako Rostislav.
Ale vydrž !