Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
+
zaujimave.. az z toho preskakuju oci :)
Pekne .. kde to je?
pěkný, tady by možná rámik nebyl marný
Radek Svoboda : Španielsko - Valencia, technické múzeum
OK. On ten rámik väčšinou fotke pridá (ak je dobrý)
4+