Tak po dlhej dobe som opat pridal nejaku fotku.. Je to moj prvy pokus o architekturu, takze uvitam rady ako by som to mohol v buducnosti vylepsit...
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
trochu natesno..
Já ti neporadím, není to moje parketa, ale líbí se mi to hodně :)
Moc dobre,len naozaj s drobnou vadou :)
Pekna fotka s peknym nazvem ;-)
Schodu bych tam snesl i kousicek vic (ale to je jen muj pohled).
líbí
líbí
DObrý pokus, fajn místo. Docela by mě zajímalo jak by to vypadalo v létě (modrá obloha, šedé schody a zeď, ..)
bez toho sněhu dole je podle mne lepší :-)
Myslím, že je tam malinko problém s komprimací, jinak OK :)
* * * *
Ta obloha mohla byt lepší- zajímavější. Možná bych fotil více z podhledu, a menší úhle vůči zdi
* * * *
4+
Zajímavý kousek města
libi =)
v jednoduchosti je krása!
***
líbí