•  
  • Domovská stránka
  •  
  •  
    • Články
    • Fototesty
    • Galerie
    • Fórum
    • Bazar
    • Fotokurzy
 
  • Přihlásit
  • Registrovat
  • Články

    Fotočlánky

    10.06.2026

    Maskování v přírodě pro fotografy

    01.06.2026

    PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY…

    06.05.2026

    Fotografování šumavských orchidejí

    Všechny články   

    Novinky

    01.03.2026

    FOTOVIDEO BŘEZEN 2026

    05.02.2026

    FOTOVIDEO ÚNOR 2026

    01.01.2026

    FOTOVIDEO LEDEN 2026

    Série a kategorie

    • Škola barvy Jana Pohribného
    • Výsledky dvouměsíčních soutěží
    • Foto Týdne
    • FotoRádce
    • Klasická fotografie
    • FotoRozhovory
    • FotoCestopisy
    • Recenze knih
    • O FotoAparátu.cz
  • Fototesty

    Nové fototesty

    27.05.2026

    Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy

    21.05.2026

    Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

    13.05.2026

    Canon EOS R6 V - první dojmy

    Všechny fototesty   
    10.02.2026

    Test objektivu Canon RF 16mm f/2.8 STM

    30.01.2026

    Test objektivu Canon RF 45mm f/1,2 STM

    06.01.2026

    Test objektivu Sony FE 70-200mm f/4 Macro G…

    Kategorie

    • Digitální zrcadlovky
    • Digitální bezzrcadlovky
    • Kompaktní fotoaparáty
    • Analogové fotoaparáty
    • Fotomobily
    • Objektivy
    • Příslušenství
    • Software
  • Galerie

    Vybrané galerie

    • 1 798 fotografií NAROVINU
    • 57 648 fotografií Černobílé foto
    • 101 481 fotografií Krajina
    • Všechny galerie   

    Soutěže

    • Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.
    • Všechny soutěže   

    Fotogalerie

    • Nejnovější fotografie
    • Hlavní strana galerie
    • Nejlepší fotografie
    • Všechny galerie
    • Lidé v galerii
    • Databáze fotoaparátů
    • Všechny série
  • Fórum

    Nové komentáře

    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 17. 6. 18:42
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 11. 6. 22:01
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Jozef Varényi 1
      Jozef Varényi 1 | Diskuse ke článkům | 10. 6. 12:11
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Nejžhavější diskuse

    • Diskuse ke galeriím | 11 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Diskuse ke galeriím | 8 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Diskuse ke článkům | 2 příspěvky za posledních 30 dnů
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Kategorie

    • Fotoaparáty a fototechnika
    • Vše o fotografování
    • Dotazy a připomínky
    • Fotogalerie
    • Diskuse ke článkům
    • Diskuse ke galeriím
  • Bazar

    Nejnovější inzeráty

    prodám

    Prodám set objektivů pro Canon EOS EF

    prodám

    OM System M.ZUIKO ED 12-45 mm f/4 PRO

    prodám

    M50 foto set

    Všechny inzeráty   
    prodám

    Olympus Superzoom 700BF

    prodám

    prodám tělo - CANON EOS 1Ds Mark III

    prodám

    Sony CyberShot DSC-W800

    Kategorie

    • Prodám
    • Koupím
    • Vyměním
    • Daruji
  • Fotokurzy

    Fotoexpedice

    Ladakh

    Japonsko

    Helgoland

    Všechny fotoexpedice   

    Rekvalifikační kurzy

    Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.

    Rekvalifikační kurz

    Fotograf – Fotoreportér

    Nové od září 2016

    Fotograf portrétu a módy

    Fotokurzy

    • Letní FotoTábory
    • Kurzy v Praze
    • Kurzy na Šumavě
    • Základy fotografování
    • Úpravy fotografií
    Všechny fotokurzy   
ve fotkách  
  • v článcích
  • v lidech
  • ve fotkách
  • ve štítcích
  • ve fóru
  • Registrovat
  • Přihlásit
      Zapomněli jste heslo?
      Měli jste účet na starém webu?
  • Nahrát fotku
  • Nahrát sérii

Přihlásit se

  Zapomněli jste heslo?
  Měli jste účet na starém webu?

Šípkový keř.

182(4.6) 48 hodin: 148 (4.6)
Libor Votoček Libor Votoček (50 677 bodů)
V galerii: Umění

Tak posledne mi tu moje "mesicni fotka" = http://www.fotoaparat.cz/index.php?r=25&gal=photo&rp=21562 prinesla tolik skvelych nazoru a komentaru, ze jsem neodolal a sel jeste jednou vymrznout, abych mohl pridat dalsi... Jsem doopravdy zvedavy, co ji reknete !! ;-) Mirku - predem hlasim, ze uplne presne takhle to z fotaku hned nevypadlo !!! ( Jestli jsem fotku jen zmensil nebo ji uplne "vyrobil" - to necham na kazdem z Vas - pro me je dulezite, jestli se Vam libi nebo nelibi konecny vysledek... )
Krasny a pohodovy den vsem !!

Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).

  • Tomas Kaspar
    Tomas Kaspar
    celkem 51 395 bodů
    |
    12.12.2003 02:18

    Ten sipek me tam nepasuje.

  • Hana Šárová 1
    Hana Šárová 1
    celkem 0 bodů
    |
    12.12.2003 02:50

    ++ znáš mě, líbííííí a šípek je tam výjimečný :)

  • Leoš Suchánek Trhač
    Leoš Suchánek Trhač
    celkem 0 bodů
    |
    12.12.2003 02:58

    nějak mi to nesedí, možná, kdyby to byl průhled větvemi... ten šípek je moc robusní...

  • Hana Šárová 1
    Hana Šárová 1
    celkem 0 bodů
    |
    12.12.2003 03:03

    asi tak narostl :), lidi jdu spát, už bych nehodnotila soudně, ahoj!

  • mis
    mis
    celkem 9 748 bodů
    |
    12.12.2003 03:11
  • Wenzel Neubauer
    Wenzel Neubauer
    celkem 29 289 bodů
    |
    12.12.2003 05:37

    zajímavé

  • Miroslav Kolčava
    Miroslav Kolčava
    celkem 71 090 bodů
    |
    12.12.2003 06:14
  • Rostislav Stach
    Rostislav Stach
    celkem 61 684 bodů
    |
    12.12.2003 06:20

    Dobrá fotografie, ale něco mi na tom nesedí a neumím to přesně definovat, možná velikost toho šípku, možná hodně černé plochy?

  • Karelabek
    Karelabek
    celkem 0 bodů
    |
    12.12.2003 06:32
  • Petr Vávra
    Petr Vávra
    celkem 1 776 bodů
    |
    12.12.2003 06:41
  • Láďa Tříška
    Láďa Tříška
    celkem 26 283 bodů
    |
    12.12.2003 07:53

    Na jednu stranu je to pěkné, na druhou stranu mi pocitově něco na té fotce nesedí, ale neumím říct co.

  • radoz
    radoz
    celkem 53 321 bodů
    |
    12.12.2003 08:04
  • Martin Šindelář
    Martin Šindelář
    celkem 837 bodů
    |
    12.12.2003 08:07
  • Dana Hatalová
    Dana Hatalová
    celkem 29 332 bodů
    |
    12.12.2003 08:13
  • Ondrej Sanda
    Ondrej Sanda
    celkem 15 144 bodů
    |
    12.12.2003 08:17
  • Peter Kain
    Peter Kain
    celkem 389 bodů
    |
    12.12.2003 08:21
  • Karel Omes
    Karel Omes
    celkem 70 604 bodů
    |
    12.12.2003 08:23

    ;) učit se, učit se, učit se... upravy v PS

  • Jiri Neuschl
    Jiri Neuschl
    celkem 524 bodů
    |
    12.12.2003 08:25

    Krásně prosvětlená letící palačinka. :)

  • Jiri Neuschl
    Jiri Neuschl
    celkem 524 bodů
    |
    12.12.2003 08:28

    A teď vážně : trochu bych pozměnil kompozici, asi by se mi víc líbilo, kdyby šípkový keř zasahoval jen do 2/3 měsíce a nepřetínal jej - jinak řečeno, aby měsíc v poměru k šípkovému keři byl větší (dominantnější).

  • Jiri Neuschl
    Jiri Neuschl
    celkem 524 bodů
    |
    12.12.2003 08:30

    No řeknu to ješte trochu jinak, ale se stejným záměrem : použít měsíc jako "prosvětlovací jednotky" pro zdůraznění obrysů šípkového keře.

  • Hiroshima Nagasaki Sodoma Gomora
    Hiroshima Nagasaki Sodoma Gomora
    celkem 0 bodů
    |
    12.12.2003 08:43
  • Miroslav Zitka
    Miroslav Zitka
    celkem 81 963 bodů
    |
    12.12.2003 08:51

    Dobrý - a promiň, že jsem vyjádřil svůj názor.

  • Petr Strnad 2
    Petr Strnad 2
    celkem 368 bodů
    |
    12.12.2003 08:53

    Proč jsou vpravo a dole na keři zdůrazněné obrysy a jinde už ne?

  • Martin Pospíšil MPosp
    Martin Pospíšil MPosp
    celkem 54 781 bodů
    |
    12.12.2003 09:09

    Zdařilé ... působí to velmi příjemně, ale malinko nepřirozeně! ;o))

  • Michal MARKO
    Michal MARKO
    celkem 6 342 bodů
    |
    12.12.2003 09:41
  • Slavo Tuček
    Slavo Tuček
    celkem 23 212 bodů
    |
    12.12.2003 10:20
  • Libor Votoček
    Libor Votoček
    celkem 50 677 bodů
    |
    12.12.2003 12:09

    No prima, ted mam zmatek jak se patri ! :-) Hodnoceni 2 - 6 mi teda vyber fotek do budoucna moc neusnadnuje. Prave tahle a dve podobne byly vcera "komercne vyuzity" kapitalistickymi hoteliery bez vkusu... ;-)
    Carli : mohl by jsi mi, prosim, konkretneji popsat o jake upravy jde ?? PSP sice nemam ale rad se cokoli priucim ! ( Zrovna ale u tehle fotky jich mnoho nebylo... )
    Mirku - to vubec ale vubec nebylo mysleno zle, zajimaji me predevsim nazory !! Kdyby mi prece slo jen o body, tak budu zticha !! Spousta lidi to tak dela... ;-)
    Petr : protoze svetlo na svetle neni videt ;-)
    Myslim, ze temhle tematum se budu muset vic venovat - v tech komentarich je obrovska skola - diky !

  • Miroslav Zitka
    Miroslav Zitka
    celkem 81 963 bodů
    |
    12.12.2003 13:56

    Já to neberu jako zlý úmysl a od tebe už vůbec ne - ale určitá ironie se 3-mi vykřičníky v tom od tebe byla a tak se bráním taky trochu nadsázkou :-)). Upřímně řečeno, necítím se vůbec fundovaný posuzovat něco, co zavání příliš uměním a tak hodnotím a vždy budu hodnotit pocitem. Ahoj.

  • Jiri Stefek
    Jiri Stefek
    celkem 23 367 bodů
    |
    12.12.2003 15:09

    mi se to libi, pocitem je to takove snove, nevim, jestli by se mi nelibilo jeste vic, kdyby ta vetvicka byla ostrejsi, opravdu nevim, ale je to krasne :o)

  • Stanislav Tošner
    Stanislav Tošner
    celkem 60 774 bodů
    |
    12.12.2003 15:17

    Asi je to montáž,chyby to má, ale mě se to líbí.

  • Ivan Tomášek
    Ivan Tomášek
    celkem 0 bodů
    |
    12.12.2003 16:48

    Pan režisér Zeman by byl nadšen Tvými fotkami.
    Mně se líbí - jen tak dál, ukaž co máš dalšího.

  • Štefan Mešťan Zezko
    Štefan Mešťan Zezko
    celkem 1 187 bodů
    |
    12.12.2003 16:52

    Predchádzajúca sa mi páčila viac, táto pôsobí na mňa akosi neprirodzene, možno by pomohla iná kompozícia.

  • Michal Kupsa
    Michal Kupsa
    celkem 214 543 bodů
    |
    12.12.2003 17:49
  • Jiri Stefka
    Jiri Stefka
    celkem 10 114 bodů
    |
    12.12.2003 17:52
  • MARTIN_
    MARTIN_
    celkem 5 557 bodů
    |
    12.12.2003 18:55
  • David Skoumal
    David Skoumal
    celkem 0 bodů
    |
    12.12.2003 23:29

    Libore, já už jsem to tady probíral u té minulé. Dítě nebo naivní divák se možná zaradují, nakonec všichni si vzpomeneme na ten úžasnej - ale taky přiznaně trikovej - záběr ze Spielbergova E.T. Ale já jako fotograf, kterej přes svou věčně začátečnickou náturu alespoň přibližně ví, co je a co není možné, z toho tak nadšený nejsem. Jde prostě o tu hloubku ostrosti, která je... nepřirozená je slabý slovo...která je prostě šílená :-) Když to smontuješ tak, že bude od první chvíle jasné, že jde o fór, pak to vezmu, takhle to na mě ale působí tak, že mě hodně špatný kouzelník chce obalamutit sokrát provařenými triky. Všechno, co tu říkám, nevyznívá doufám nepřátelsky, jinak totiž patřím do tvého fanklubu

  • David Skoumal
    David Skoumal
    celkem 0 bodů
    |
    12.12.2003 23:30

    sokrát = stokrát (to nebyl pokus udělat z tebe filosofa:-)

  • Josef Kočí deda pepa
    Josef Kočí deda pepa
    celkem 1 101 bodů
    |
    13.12.2003 09:35
  • Michal Závišek scallop
    Michal Závišek scallop
    celkem 4 591 bodů
    |
    13.12.2003 10:18
  • Jan Veber
    Jan Veber
    celkem 72 658 bodů
    |
    14.12.2003 10:04

    řekl bych: "ševče, drž se kopita"...PS: Taky patřím do Tvého fanklubu, tak snad to bereš:-)))

  • steaphans
    steaphans
    celkem 8 639 bodů
    |
    14.12.2003 13:15

    panebože to je gýč :) ... ale podarený hehe, možno by to pôsobilo lepšie v čb ;)

  • Kuba Kožiál
    Kuba Kožiál
    celkem 0 bodů
    |
    14.12.2003 14:29

    proč ne, mě se to líbí

  • Vlasta Fišrová
    Vlasta Fišrová
    celkem 88 859 bodů
    |
    05.01.2004 19:05

    Mě se líbí moc a basta.

  • marcelkonecny.com
    marcelkonecny.com
    celkem 27 377 bodů
    |
    16.01.2004 14:47

    i kdyz asi jsem to zakriknul :/ ....upravy nebrat!

  • Slavomír Labudek
    Slavomír Labudek
    celkem 444 bodů
    |
    20.01.2004 07:33

    Líbí. Vypadá to zajímavě.

  • Fotograf 51
    Fotograf 51
    celkem 0 bodů
    |
    26.09.2004 20:31

    photoshop ;(

Další informace

Vloženo: 12. 12. 2003
Album: Výchozí album
Zobrazeno: 126 x
Fotoaparát: Canon EOS 10D

Štítky fotografie

  • emotivní 28287x
  • experiment 15738x
  • příroda 107573x

Další fotky autora

  • První sníh.
  • Svačinka
  • Obyčejný vrabčák... ;-)
  • Na plný plyn... :-)
  • Start do nového roku :-)
  • Krásný den  !  :-)
  • Loučení se sluncem.
  • Mamka roháčová  2
  • Domů z pastvy
  • Ukázat všechny

Další fotky v galerii

  • Duo
  • a jitra jsou už mrazivá
  • vzpomínka na podzim
  • abstrakce
  • Když pán Bůh dopustí...
  • díra do moře
  • klaunova zpověď
  • pták Rosomák
  • sakura
  • Ukázat všechny

hlavní kategorie

  • Hlavní strana
  • Články
  • Fototesty
  • Galerie
  • Fórum
  • Bazar
  • Fotokurzy

Další stránky

  • O fotoaparat.cz
  • Seznam změn
  • Podmínky používání
  • Kontakty

Články a testy

10.6.2026

Maskování v přírodě pro fotografy

S fotografem Mirem Ondrušem jsme si povídali o různých způsobech a pomůckách pro to, abyste mohli fotografovat zvířata v podmínkách Střední Evropy,…

  • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO
  • Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy
  • Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

vybrané kategorie

  • FotoRádce
  • Klasická fotografie
  • FotoRozhovory
  • FotoCestopisy
  • Recenze knih
  • O FotoAparátu.cz

Facebook profil

top fotografie

Vybrané fotografie

Soutěže

2. 7. 2026 - 6. 7. 2026

Téma dne "ERBY" - 2. července 2026

Celé znění tématu: ERBY (ZNAKY) ČESKÝCH MĚST A ŠLECHTICKÝCH RODŮ Projděte se po našich městech, vesnicích, hradech a zámcích a zaměřte se na erby…

1. 6. 2026 - 15. 7. 2026

PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.

Cvičení: Vyfotografujte námět, který lépe vyzní v černobílém provedení než v barvě. Ideálně udělejte obě varianty stejného námětu – barevnou i…

Všechny soutěže   
  • FotoAparát.cz
  • FotoInstitut.cz
  • FotoAkademie.cz
  • Setkání fotografů
  • FotoMaratony.cz
  • CK FotoAtlas.cz

© 2026 FotoAparát.cz

Tvorba webových stránek WebToad s.r.o.