automat bez blesku, všude kolem plno lidí.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
2+
není to zajímavé
Je to takové o ničem.
Promiň, ale nic na té fotce nevidím. Nic moc kompozice, objekt a není ani ostrá.
no jo není to o ničem, souhlasím, ale jak to, že tam není nikde nic vidět, když tam bylo světlo, všude lidi a plný stůl jídla kolem?
každý takto začínal, moc plameňa je silná.... ale tvoje foto, čo ja viem :-)))
keby to bolo aspoň ostré :-)
Ještě je potřeba hodně se učit
svicka moc nezajimava a taky je to na stredu...
2/3
2+1 (1 za zapalenie;))
inak: neostre, kompo, napad
Ty lidi tam nějak nejsou........
všichni kritizujete,to beru,mně to taky nepřijde zajímavé,nebyl to žádný nápad vyfotit,jen tak,fotilo se všechno kolem,ale zajímá mě,proč tam nejsou ti lidi,co seděli za tou svíčkou a není tam nic??? To nechápu,myslela jsem,že mi to někdo vysvětlíte :O(
Ahoj, asi bych vpravo či vlevo ubrala kus snímku a ty lidi, že tam nejsou? Jsou pohlceni světlem svíčky.