Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
5++
4/5
fajn prechody sedi :) nahore bych riznul 1,5 cm :) ale libi se mi :)
5+
Pekný minimalizmus...:-)
dobrá, dobrá, dobrá .....
išla by som hneď
ok
5++
5+
... aneb, všade žijí lidé
Moc pěkně zachycený prostor