Fotené toto leto na Trattbergu.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
nic tam neni, dle meho.
Hodně přepálených míst, není nic, co by upoutalo.
ne moc vhodná kompozice, pokud měly být hlavním motivem kameny, tak jít více dozadu a mít je tam celé a ne dole ořízlé
Neostre a vela prepalenych miest
4+ prepálene kamene si ani veľmi nevšímam.. ma to pohľadom ťahá za ne.. rysuje sa tam pekná krajinka..škoda, nechýbalo veľa
moc mi to kompozičně nesedí, přepaly beru... s levným foťákem se víc udělat nedá
za kompoziciu 5+ ale na filme sa noplati setrit ako si sa presvedcila