Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
líbí
Pěkná práce.
to taky můžu
To se ti povedlo!!
líbí moc
výborně!!!
Nechal bych více nebe... JInak paráda...
Moc pěkné...
z križnej na gaderskú.. moc pekná kombinácia :)
Velmi pěkné, panoramata já můžu :)
výborná
SUPER
super
mě se to líbí moc!
promin, ale barevne mi to nesedne
to Karel: nemam Ti co prepacit... je to Tvoj nazor a dakujem aj za pat bodov :))
pěkné panorama, ale na mracích je už znát SW úprava
Farba :(
líbí, foto krása, ale (6-2) mínus za tu ukrotnou nedoporučenou velikost 285006bytes
Irca : na velikosti nezalezi! Nebylo to od tebe pekne :o(
Fotka je jinak moc pekna i kdyz je tam videt pospojovani
pěkné, 6+
5++
pro mě paráda
5+ ... tak PEDAS, heej ? Sme trochu kolegovia, ja som vlani koncil FRI, nahodou nie si clenkou fotoklubu GAMA ?
Lubo: ...ani nahodou nie som clenka fotoklubu Gama :)
tak maj radost :)
Aleno, máš u mě 2 body .... promiň
Farebne tonovanie mi moc nesedi, pekny pohlad, vyborne foto
Výborná fotografie 6+..