Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Moc světle...to bylo z bleskem???I kompo nic moc...
pekne, ale osobne by som prijal, ak by to bolo menej svetle a w podstate "menej prepalene" aj ked to bol zrejme zamer ..
přeexponované, asi bych odmazal ty fleky ve sněhu
pouzil by som to ako grafiku, nie ako fotku. ale paci sa mi to
hmmm..., mně se to líbí, i když je tam fakt moc světla , ale moc dobrý postřeh
samozrejme bez blesku, je to len modrý kanál, "prepal" bol samozrejme zámer, taky menši pokus o high-key, kompo neviem, ale asi mohla byť lepšia
PS: dik za body
chybi mi cerna barva (krome ramecku:) - vic kontrastu by prospelo..
pěkná! .. jediné, co mi nesedí, je k lehkosti motivu ten těžký rámek, ale ten jako nevidím, ju? :)
chybí mi tam alespoň kousek černé.
Jinak, ta potvora (zima) ještě chvíli vydrží - bohužel.
já v tom nic nevidim
Hezké, přidal bych ale černou..
černá mě tam vůbec nechybí, té si užiju na těch svejch.... tohle můžu! jen ten rám.připadá mi to jako návrh na parte, proto 6 ne 7, ale 6++:-)
dobrý high key (rámeček je k tomuto jemnému dílku příliš brutální...)
ten ramik mohol byt decentnejsi, pravda je, ja sa polepsim :)
výborná
au, moje oci!
radšej nehodnotím, lebo na mojom LCD monitore je tá biela bez detajlov :( Inak napad sa mi páči :) Celkovo je to dobré, ale tá biela je U MŇA úplne biela :P
když už schválně vypálené, tak ať je tak vypálená i ta levá horní část a kresba ať zůstane jen u té trávy...