Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
škoda neostrosti, 3++
Vítej Martine, nejsem přítelem přemrštěné ostrosti, ale tady jsou snad ostré jen ty listy...
No to je... zvláštní. Třeba je to s tou ostrostí záměr... mě se květiny na černém pozadí líbí, ták za čtyři :)
Ostři!
trochu jsi to přehnal s nasvětlením-asi, moc Ti splývá. Je to neostré.
Ostatní Ti to už řekli... 3-
Vítej 4+1
Ostrost,lesk,kompozice,dotek květu o okraj,levý horní roh-rušivý prvek,pozadí pěkné,i já s tím vším mám problémy,musíme makat.Hodně zdaru,vítej!
3+1 vitaj vitaj
vše řečeno ...
Zdravím..3+1
Vítej ! Záměr byl dobrý, chtělo by to opravit podle uvedených rad...