Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
kukadla jako zrcadla, ale to světlo je moc ostrý...:/
...to je ale krásná monika...škoda že není mojí burzovní makléřkou
takova - jak to ric - sterilni fotka
4-...podla mna sa nezadarilo
svetlo z leve strany , jinak pekna
dobre...nech sa dari, no je co zlepsovat...rozhodne
mě by seděla trošku tmavší.
4++
Pekná slečna, ale foto trošku lepšie by si zaslúžila.
ty oči jsou přenádherný.....
nádherné očká..