Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
pekny kusok :)
well done..
TM/AI=5/5
dobré, trochu mi vadí pozadie a nie celkom som pochopil názov
pěkné
super foto , skoda ze tak natesno
cool
nádhera
Víc místa aspon před motorkou,pozadí by mohlo byt trochu jiné ale vím že se stím nedá moc dělat a připadá mně to malinko neostré takové nevýrazné.Muj nazor
5+
hej suhlas.. dost na tesno .. inak pekne.. :)
pěkný, ale těsný...
5+
příliš natěsno zejména ve směru jízdy
5+ pěkné
4+, ten těsnej ořez je dost degradující
vo vacsom formate by to bolo podla mna este fascinujucejsie..:)
pekne,ale jsou tu spousty lepsich,pozadi je celkem nevydarene..
těsné, málo místa vpředu
ale taky se už těším až ten blbý sníh sleze a osedlám svůj stroj.. :-)
mozna malicko vic misto vpravo.Koukam s 300D a jejim "servo" ostrenim dost slusne :)
viz Libor Zhor
to ALL: problem je v tom, ze to neni orez, ale to, co vylezlo z fotaku. Souhlasim s tim, ze je to moc natesno. Ale dik za komentare
6/5
dost natesno, jinak supr
trochu natěsno