asi někdo tak 1km od nás oslavoval narozeniny:-)))
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
povedená...
pekna kyticka
pěkný :-)
gut
jo pěkný
Líbí
moc hezký :-)
Moc hezký.
Mám něco podobnýho kdyby ses chtěl podívat:o)
6/5
5+ trosku mdly barvy, ale fotit ohnostroj je fuska. Gratuluju :)
Ou, ten je ale pěkný.
moc hezký duo:)
6-
... bez komentare ...
... nevim, nevim, ale na 5 a 4 to urcite neni ... zvlaste od tech, ktere tady vidim ...
dobre zachycene...
5+
hezky zachyceny!
Júúú :-)
moc pěkné
ty brdo..
well done!
.... dobré!!!
hezké