•  
  • Domovská stránka
  •  
  •  
    • Články
    • Fototesty
    • Galerie
    • Fórum
    • Bazar
    • Fotokurzy
 
  • Přihlásit
  • Registrovat
  • Články

    Fotočlánky

    10.06.2026

    Maskování v přírodě pro fotografy

    01.06.2026

    PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY…

    06.05.2026

    Fotografování šumavských orchidejí

    Všechny články   

    Novinky

    01.03.2026

    FOTOVIDEO BŘEZEN 2026

    05.02.2026

    FOTOVIDEO ÚNOR 2026

    01.01.2026

    FOTOVIDEO LEDEN 2026

    Série a kategorie

    • Škola barvy Jana Pohribného
    • Výsledky dvouměsíčních soutěží
    • Foto Týdne
    • FotoRádce
    • Klasická fotografie
    • FotoRozhovory
    • FotoCestopisy
    • Recenze knih
    • O FotoAparátu.cz
  • Fototesty

    Nové fototesty

    27.05.2026

    Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy

    21.05.2026

    Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

    13.05.2026

    Canon EOS R6 V - první dojmy

    Všechny fototesty   
    10.02.2026

    Test objektivu Canon RF 16mm f/2.8 STM

    30.01.2026

    Test objektivu Canon RF 45mm f/1,2 STM

    06.01.2026

    Test objektivu Sony FE 70-200mm f/4 Macro G…

    Kategorie

    • Digitální zrcadlovky
    • Digitální bezzrcadlovky
    • Kompaktní fotoaparáty
    • Analogové fotoaparáty
    • Fotomobily
    • Objektivy
    • Příslušenství
    • Software
  • Galerie

    Vybrané galerie

    • 1 799 fotografií NAROVINU
    • 57 654 fotografií Černobílé foto
    • 101 496 fotografií Krajina
    • Všechny galerie   

    Soutěže

    • Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.
    • Všechny soutěže   

    Fotogalerie

    • Nejnovější fotografie
    • Hlavní strana galerie
    • Nejlepší fotografie
    • Všechny galerie
    • Lidé v galerii
    • Databáze fotoaparátů
    • Všechny série
  • Fórum

    Nové komentáře

    • Josef Holota
      Josef Holota | Diskuse ke galeriím | včera 14:25
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.
    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 17. 6. 18:42
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 11. 6. 22:01
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026

    Nejžhavější diskuse

    • Diskuse ke galeriím | 11 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Diskuse ke galeriím | 8 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Diskuse ke článkům | 2 příspěvky za posledních 30 dnů
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Kategorie

    • Fotoaparáty a fototechnika
    • Vše o fotografování
    • Dotazy a připomínky
    • Fotogalerie
    • Diskuse ke článkům
    • Diskuse ke galeriím
  • Bazar

    Nejnovější inzeráty

    prodám

    Prodám set objektivů pro Canon EOS EF

    prodám

    DJI Osmo Mobile 8

    prodám

    M50 foto set

    Všechny inzeráty   
    prodám

    Canon EF-S 10-18 mm f/4,5-5,6 IS STM

    prodám

    prodám tělo - CANON EOS 1Ds Mark III

    prodám

    Canon EF 50 mm f/1,8 STM

    Kategorie

    • Prodám
    • Koupím
    • Vyměním
    • Daruji
  • Fotokurzy

    Fotoexpedice

    Ladakh

    Japonsko

    Helgoland

    Všechny fotoexpedice   

    Rekvalifikační kurzy

    Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.

    Rekvalifikační kurz

    Fotograf – Fotoreportér

    Nové od září 2016

    Fotograf portrétu a módy

    Fotokurzy

    • Letní FotoTábory
    • Kurzy v Praze
    • Kurzy na Šumavě
    • Základy fotografování
    • Úpravy fotografií
    Všechny fotokurzy   
ve fotkách  
  • v článcích
  • v lidech
  • ve fotkách
  • ve štítcích
  • ve fóru
  • Registrovat
  • Přihlásit
      Zapomněli jste heslo?
      Měli jste účet na starém webu?
  • Nahrát fotku
  • Nahrát sérii

Přihlásit se

  Zapomněli jste heslo?
  Měli jste účet na starém webu?

lahudka

57(5.1) 48 hodin: 41
Kerosene Kerosene (2 337 bodů)
V galerii: Zátiší

HMMMMMM máte opravdu skvělou klobásu pane velkouzenáři.....

Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).

  • Fistule
    Fistule
    celkem 95 345 bodů
    |
    16.01.2006 23:47

    Dobrou chuť :-)))) Ofocený plakát?

  • Petr Kašpar
    Petr Kašpar
    celkem 13 995 bodů
    |
    16.01.2006 23:48

    toto neni foto....radsi nehodnotim

  • Ivo Martinka
    Ivo Martinka
    celkem 17 951 bodů
    |
    16.01.2006 23:48

    ??

  • Kerosene
    Kerosene
    celkem 2 337 bodů
    |
    16.01.2006 23:49

    a co to je? dikobraz vole?

  • De Rien
    De Rien
    celkem 0 bodů
    |
    16.01.2006 23:50

    ?

  • tiger
    tiger
    celkem 0 bodů
    |
    16.01.2006 23:50

    Kostelecké...
    Nehodnotím, ale dám si...

  • M 2
    M 2
    celkem 0 bodů
    |
    16.01.2006 23:51

    nenene, tohle už vymyslel někdo jiný a tys to jenom vyfotil

  • Kerosene
    Kerosene
    celkem 2 337 bodů
    |
    16.01.2006 23:51

    a ivo :D rikal ti uz nekdo ze na te ikone vypadas jak petr jablonsky? nebo jak se ten cypek menuje...dycky jak te tu vidim tak si vzpomneu na petru buzkovou a musim se chlamat. ale vis jak neni smich jako smich........

  • Petr Šiška
    Petr Šiška
    celkem 18 704 bodů
    |
    16.01.2006 23:51

    Blbe ofoceny plakat ...

  • Kerosene
    Kerosene
    celkem 2 337 bodů
    |
    16.01.2006 23:52

    2martinmadaj: kecas ne?

  • Lukáš Wellendorf
    Lukáš Wellendorf
    celkem 16 198 bodů
    |
    16.01.2006 23:52

    jej, tak tebe ještě neznám, ale podle tvejch keců bych ti minimálně zakázal televizi a zkrátil řetěz.

  • Kerosene
    Kerosene
    celkem 2 337 bodů
    |
    16.01.2006 23:54

    wellendorf : easy klobaso ;)

  • Marcel Ambroš
    Marcel Ambroš
    celkem 6 646 bodů
    |
    16.01.2006 23:55

    prichadzam na chut tvojim fotkam :))
    skoda ze tu nie je viac ludi co sa rozumeju tomuto fachu, len sami psedoumelci... :)

  • Marcel Ambroš
    Marcel Ambroš
    celkem 6 646 bodů
    |
    16.01.2006 23:55

    zabudol som hodnotit

  • Kerosene
    Kerosene
    celkem 2 337 bodů
    |
    16.01.2006 23:58

    jojo jak kdyby ty sochy a lesy co fotí taky nevymyslel někdo jiný :) ale co už ..když chceš hamburger dej si párek

  • David Bergman
    David Bergman
    celkem 7 456 bodů
    |
    17.01.2006 00:07

    cumshot pana velkouzenáře... a jak mu ladí s kravatou! :)

  • Radush
    Radush
    celkem 23 947 bodů
    |
    17.01.2006 00:49

    hele brachu, já tě beru :)
    ..ale na body je to opravdu příliš doslovná citace ;)
    ps: se divím, že tě ještě nikdo nesjel za ten blesk :) ...asi to nikomu nestálo za to :)

  • Ondřej Toth . SYROTEK
    Ondřej Toth . SYROTEK
    celkem 11 300 bodů
    |
    17.01.2006 00:51

    A myslim si že ten fotak umi ostřit daleko lepe a ty kraje by doostril uplne

  • Jaroslav Aichler
    Jaroslav Aichler
    celkem 15 339 bodů
    |
    17.01.2006 00:54

    -> DaBerg: :)))

  • pierrre
    pierrre
    celkem 27 203 bodů
    |
    17.01.2006 01:16

    husty, mas uspech,sice bodove slabsi,ale tech co se na to kouklo neni malo v tuhle nocni hodinu,jj maso jede:)

  • VOJTa Herout
    VOJTa Herout
    celkem 264 417 bodů
    |
    17.01.2006 01:45

    Jednoduše nelíbí...

  • Kerosene
    Kerosene
    celkem 2 337 bodů
    |
    17.01.2006 01:53

    vojta herout: copak? vzpomínka na nepovedený konkurs na misto zástupce reditele? :D

  • RSDr Martin van der pseudo Marx
    RSDr Martin van der pseudo Marx
    celkem 26 726 bodů
    |
    17.01.2006 01:54

    to logo si wo to koledovalo :o)

  • Kerosene
    Kerosene
    celkem 2 337 bodů
    |
    17.01.2006 01:56

    Mě by fakt zajímalo co běželo hlavou tomu grafikovi když to kreslil

  • VOJTa Herout
    VOJTa Herout
    celkem 264 417 bodů
    |
    17.01.2006 01:58

    ??? zástupce ředitele? Nějak jsem se nechytl...

  • Kerosene
    Kerosene
    celkem 2 337 bodů
    |
    17.01.2006 02:03

    ou vojto..... ty to asi potřebuješ doslova že ? viz tvoje "jak je snadné stát se loutkou" ...ja tenhle styl ale podporovat nebudu (!) :)

  • VOJTa Herout
    VOJTa Herout
    celkem 264 417 bodů
    |
    17.01.2006 02:05

    Nesjou všechny mé fotky doslova...

  • Hana Macháčková
    Hana Macháčková
    celkem 1 038 bodů
    |
    17.01.2006 02:16

    je to na pet...ale objektivne je moje fotka, kdy jde o "foceni jiz hotoweho umeni" lepsi:)...takze za 4, nezlob se vasku, no to mi ho teda vyndej! ...dyt my to umeni nedelame pro sebe...

  • Kerosene
    Kerosene
    celkem 2 337 bodů
    |
    17.01.2006 02:21

    ty vole jirko dyt ja jsem uplne vyrizenej kluk tady mi vole dojde šiška řekne blbě vyfocenej plakát no co bys mu na to řek? dyt von si snad myslí že se tady to umění udělá samo

  • Hana Macháčková
    Hana Macháčková
    celkem 1 038 bodů
    |
    17.01.2006 02:23

    a cos mu na to rek?

  • Kerosene
    Kerosene
    celkem 2 337 bodů
    |
    17.01.2006 02:24

    nic

  • Hana Macháčková
    Hana Macháčková
    celkem 1 038 bodů
    |
    17.01.2006 02:26

    tos mu rek dobre

  • Hana Macháčková
    Hana Macháčková
    celkem 1 038 bodů
    |
    17.01.2006 02:28

    No ty vole, oni nevedi, vid. Ale, wyser se na ne, ale dulezity je...

  • Fotograf 35
    Fotograf 35
    celkem 0 bodů
    |
    17.01.2006 02:36
  • thecap
    thecap
    celkem 5 406 bodů
    |
    17.01.2006 05:01

    7 za orál

  • Aleš Vávra hooray
    Aleš Vávra hooray
    celkem 171 bodů
    |
    17.01.2006 07:36

    pico, az mu ta mrdka strika z huby!

  • Pavel Skala ingopocak
    Pavel Skala ingopocak
    celkem 21 635 bodů
    |
    17.01.2006 08:02

    tohle se mi fakt nelibi, nebudu hodnotit

  • Richard Novotný
    Richard Novotný
    celkem 1 140 bodů
    |
    17.01.2006 08:22

    Ale jóó, ten nápad s výřezem je zajímavej. Takové poživačné monstrum :-)). Škoda odlesků od blesku.

  • Kerosene
    Kerosene
    celkem 2 337 bodů
    |
    17.01.2006 11:47

    2pavel skála: taky konkurs ..nebo spíš dětství?

  • Kerosene
    Kerosene
    celkem 2 337 bodů
    |
    17.01.2006 11:47

    aleš vávra: :D asi ....to se můůůůže takhle sprostě tady mluvit?

  • Jan Matoušek mahonn
    Jan Matoušek mahonn
    celkem 23 278 bodů
    |
    17.01.2006 12:55

    no...

  • Tesa
    Tesa
    celkem 0 bodů
    |
    17.01.2006 13:12

    ha ha

  • Fotograf 54
    Fotograf 54
    celkem 0 bodů
    |
    17.01.2006 15:05

    Žeby nový Andy Warhol?

  • Kerosene
    Kerosene
    celkem 2 337 bodů
    |
    17.01.2006 15:27

    to joooo to me nenapadlo. viděl to warhol? :/

  • Fotograf 54
    Fotograf 54
    celkem 0 bodů
    |
    17.01.2006 16:03

    Neviděl, neb už je nějaký "pátek" po smrti.

  • Kerosene
    Kerosene
    celkem 2 337 bodů
    |
    17.01.2006 17:51

    ehm...dík žes mi to řekl sem fakt netušil. pro TVOU informaci firma kostelecké uzeniny frčí od roku 1917 a to logo je taky z první republiky..

  • hyacint
    hyacint
    celkem 0 bodů
    |
    18.01.2006 08:36

    aho! nani shiteru no!...to everybody.......mal by si sa teleportovat do stareho japonska ku majstrovi Kuniyoshi-mu...

  • Fotograf 136
    Fotograf 136
    celkem 0 bodů
    |
    18.01.2006 17:49

    Celkem dobrý. Jen mě udivujou tvý komentáře pod tvejma (i jinejma fotkama)... to se takhle snažíš na sebe přilákat pozornost nebo seš tak odporně drzej a útočnej i v normálním životě? :-)) pokud to první, tak ti to jde. ;-)

  • Kerosene
    Kerosene
    celkem 2 337 bodů
    |
    18.01.2006 20:12

    2tomasgardelka: ne to mě jen tak serou ti zatuchlí falešní 40catnici tady

  • Fotograf 127
    Fotograf 127
    celkem 62 bodů
    |
    19.01.2006 13:46

    Zdraví tě zatuchlý falešný skoro40cátník. Co ti napsat k této fotce, aby si mne nevyhodnotil ještě hůře. Takhle, jestli si myslíš, že stačí vyfotit plakát a udělat výřez a je to to "pravé" a nefalšované umění můžu ti říct, že to určitě jde a bývá to i sdělné. To co vyfotíš je tvůj pohled nebo postoj, ale jsou i jiné pohledy na svět. Některé mají větší a jiné menší odezvu u ostatních. Zatím z toho co tu máš mi připadá, že více mluvíš než fotíš. Poslední větu prosím tě neber jako snahu o urážku, ale jako kritiku.

  • Kerosene
    Kerosene
    celkem 2 337 bodů
    |
    19.01.2006 13:57

    easy petře....zas to tak nehroť a tohle je celkem nudně vyfocená igelitka :D ja vim ... A jinak s posledni větou nemůžu jinak než souhlasit :)

  • Jaroslav Špaček
    Jaroslav Špaček
    celkem 10 537 bodů
    |
    21.01.2006 21:47

    nemám rád plakáty...

  • Kristýna Krulišová
    Kristýna Krulišová
    celkem 5 717 bodů
    |
    21.01.2006 22:07

    nemám ráda tohle logo

  • Kerosene
    Kerosene
    celkem 2 337 bodů
    |
    22.01.2006 02:43

    jaroslav špaček : no dobry no ale tohle je igelitka ;D

    kristyna: copak vzbuzuje to v tobě taky špatné vzpomínky na dětství?:) klidně to sem napiš

  • Tesa
    Tesa
    celkem 0 bodů
    |
    22.01.2006 12:21
  • Kristýna Krulišová
    Kristýna Krulišová
    celkem 5 717 bodů
    |
    23.01.2006 15:40

    jo, od dětství nejim uzeninu

  • Kerosene
    Kerosene
    celkem 2 337 bodů
    |
    23.01.2006 18:46

    nechutná?

  • Martin Holik
    Martin Holik
    celkem 5 945 bodů
    |
    23.01.2006 23:22

    Brutus!! orál až do konce bez!!! :D :D :D 2 za fotku a 5 za ty pekelný komentáře :)))

  • kaprZWEI
    kaprZWEI
    celkem 0 bodů
    |
    27.01.2006 21:34

    WaCeK (09:32 PM) :
    včil sem dal vašovi 1 k jeho tramvaji*3*
    *6* (09:33 PM) :
    *3**3*
    *6* (09:33 PM) :
    BEZ MU POHAZET MINUS JEDNICKY , STRHEJ TO JAKO KRITIK!

    vašo sory, ale fakt hodně špatná fotka :/

  • Kerosene
    Kerosene
    celkem 2 337 bodů
    |
    28.01.2006 11:34

    kapre za ty tvoje vtipky ....
    -3/10

  • Hana Macháčková
    Hana Macháčková
    celkem 1 038 bodů
    |
    28.01.2006 13:13

    *3**4* nebul...

  • JEAN PIERRE- PŘEPALSOFTMANIAK- ONLINE
    JEAN PIERRE- PŘEPALSOFTMANIAK- ONLINE
    celkem 0 bodů
    |
    03.02.2006 23:27

    Promiň, ale ofotit plakát (nebo konzervu, to máš u celkem jedno, co to je za sračku, když to je z Kostelce) umí každý. Slabé. Světlo taky stojí za prd...no blesk je na hovno, co si budem nalhávat. takže o ničem.

  • Kerosene
    Kerosene
    celkem 2 337 bodů
    |
    04.02.2006 00:43

    snad se nebudeme hádat o to co umí každý :D .......dik za nazor a pozdravuj šéfa

  • Manfred Biese
    Manfred Biese
    celkem 0 bodů
    |
    12.02.2006 13:48
  • Max Pomeranč
    Max Pomeranč
    celkem 62 064 bodů
    |
    11.03.2006 20:44

    Kostelec rules!

  • Fotograf 163
    Fotograf 163
    celkem 0 bodů
    |
    12.03.2006 17:18

    Klobásy jsou nezdravé... Plné cholesterolu... jo a odfotit něco někoho jiného mi příjde trapný.

  • Allotte de la Fuye
    Allotte de la Fuye
    celkem 1 937 bodů
    |
    10.04.2006 21:20

    Z tohohle obrázku mi vždycky bylo špatně. Děkuji za jeho dokumentaci.

Další informace

Vloženo: 16. 1. 2006
Album: Výchozí album
Zobrazeno: 279 x
Fotoaparát: Canon EOS 350D

Štítky fotografie

  • emotivní 28287x
  • experiment 15738x
  • reklama 1403x
  • kouzlo muže 3976x

Další fotky autora

  • O-O
  • the_Narcis
  • fotkamistonazvu
  • the_UNDERGROUND SHOP
  • V ješte horším postavení jsou dnes praktictí lékari
  • abseiling
  • zapalte koně
  • arbeit macht frei
  • hmmmmmm clona
  • Ukázat všechny

Další fotky v galerii

  • Vetřelec....
  • "černá" ovce
  • ...
  • ko...či-čí
  • Pták ohnivák ...
  • Pan Vajíčko
  • To je kakost....
  • V zajetí kapek...
  • ... na cestě ...
  • Ukázat všechny

hlavní kategorie

  • Hlavní strana
  • Články
  • Fototesty
  • Galerie
  • Fórum
  • Bazar
  • Fotokurzy

Další stránky

  • O fotoaparat.cz
  • Seznam změn
  • Podmínky používání
  • Kontakty

Články a testy

10.6.2026

Maskování v přírodě pro fotografy

S fotografem Mirem Ondrušem jsme si povídali o různých způsobech a pomůckách pro to, abyste mohli fotografovat zvířata v podmínkách Střední Evropy,…

  • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO
  • Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy
  • Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

vybrané kategorie

  • FotoRádce
  • Klasická fotografie
  • FotoRozhovory
  • FotoCestopisy
  • Recenze knih
  • O FotoAparátu.cz

Facebook profil

top fotografie

Vybrané fotografie

Soutěže

2. 7. 2026 - 6. 7. 2026

Téma dne "ERBY" - 2. července 2026

Celé znění tématu: ERBY (ZNAKY) ČESKÝCH MĚST A ŠLECHTICKÝCH RODŮ Projděte se po našich městech, vesnicích, hradech a zámcích a zaměřte se na erby…

1. 6. 2026 - 15. 7. 2026

PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.

Cvičení: Vyfotografujte námět, který lépe vyzní v černobílém provedení než v barvě. Ideálně udělejte obě varianty stejného námětu – barevnou i…

Všechny soutěže   
  • FotoAparát.cz
  • FotoInstitut.cz
  • FotoAkademie.cz
  • Setkání fotografů
  • FotoMaratony.cz
  • CK FotoAtlas.cz

© 2026 FotoAparát.cz

Tvorba webových stránek WebToad s.r.o.