HMMMMMM máte opravdu skvělou klobásu pane velkouzenáři.....
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Dobrou chuť :-)))) Ofocený plakát?
toto neni foto....radsi nehodnotim
??
a co to je? dikobraz vole?
?
Kostelecké...
Nehodnotím, ale dám si...
nenene, tohle už vymyslel někdo jiný a tys to jenom vyfotil
a ivo :D rikal ti uz nekdo ze na te ikone vypadas jak petr jablonsky? nebo jak se ten cypek menuje...dycky jak te tu vidim tak si vzpomneu na petru buzkovou a musim se chlamat. ale vis jak neni smich jako smich........
Blbe ofoceny plakat ...
2martinmadaj: kecas ne?
jej, tak tebe ještě neznám, ale podle tvejch keců bych ti minimálně zakázal televizi a zkrátil řetěz.
wellendorf : easy klobaso ;)
prichadzam na chut tvojim fotkam :))
skoda ze tu nie je viac ludi co sa rozumeju tomuto fachu, len sami psedoumelci... :)
zabudol som hodnotit
jojo jak kdyby ty sochy a lesy co fotí taky nevymyslel někdo jiný :) ale co už ..když chceš hamburger dej si párek
cumshot pana velkouzenáře... a jak mu ladí s kravatou! :)
hele brachu, já tě beru :)
..ale na body je to opravdu příliš doslovná citace ;)
ps: se divím, že tě ještě nikdo nesjel za ten blesk :) ...asi to nikomu nestálo za to :)
A myslim si že ten fotak umi ostřit daleko lepe a ty kraje by doostril uplne
-> DaBerg: :)))
husty, mas uspech,sice bodove slabsi,ale tech co se na to kouklo neni malo v tuhle nocni hodinu,jj maso jede:)
Jednoduše nelíbí...
vojta herout: copak? vzpomínka na nepovedený konkurs na misto zástupce reditele? :D
to logo si wo to koledovalo :o)
Mě by fakt zajímalo co běželo hlavou tomu grafikovi když to kreslil
??? zástupce ředitele? Nějak jsem se nechytl...
ou vojto..... ty to asi potřebuješ doslova že ? viz tvoje "jak je snadné stát se loutkou" ...ja tenhle styl ale podporovat nebudu (!) :)
Nesjou všechny mé fotky doslova...
je to na pet...ale objektivne je moje fotka, kdy jde o "foceni jiz hotoweho umeni" lepsi:)...takze za 4, nezlob se vasku, no to mi ho teda vyndej! ...dyt my to umeni nedelame pro sebe...
ty vole jirko dyt ja jsem uplne vyrizenej kluk tady mi vole dojde šiška řekne blbě vyfocenej plakát no co bys mu na to řek? dyt von si snad myslí že se tady to umění udělá samo
a cos mu na to rek?
nic
tos mu rek dobre
No ty vole, oni nevedi, vid. Ale, wyser se na ne, ale dulezity je...
7 za orál
pico, az mu ta mrdka strika z huby!
tohle se mi fakt nelibi, nebudu hodnotit
Ale jóó, ten nápad s výřezem je zajímavej. Takové poživačné monstrum :-)). Škoda odlesků od blesku.
2pavel skála: taky konkurs ..nebo spíš dětství?
aleš vávra: :D asi ....to se můůůůže takhle sprostě tady mluvit?
no...
ha ha
Žeby nový Andy Warhol?
to joooo to me nenapadlo. viděl to warhol? :/
Neviděl, neb už je nějaký "pátek" po smrti.
ehm...dík žes mi to řekl sem fakt netušil. pro TVOU informaci firma kostelecké uzeniny frčí od roku 1917 a to logo je taky z první republiky..
aho! nani shiteru no!...to everybody.......mal by si sa teleportovat do stareho japonska ku majstrovi Kuniyoshi-mu...
Celkem dobrý. Jen mě udivujou tvý komentáře pod tvejma (i jinejma fotkama)... to se takhle snažíš na sebe přilákat pozornost nebo seš tak odporně drzej a útočnej i v normálním životě? :-)) pokud to první, tak ti to jde. ;-)
2tomasgardelka: ne to mě jen tak serou ti zatuchlí falešní 40catnici tady
Zdraví tě zatuchlý falešný skoro40cátník. Co ti napsat k této fotce, aby si mne nevyhodnotil ještě hůře. Takhle, jestli si myslíš, že stačí vyfotit plakát a udělat výřez a je to to "pravé" a nefalšované umění můžu ti říct, že to určitě jde a bývá to i sdělné. To co vyfotíš je tvůj pohled nebo postoj, ale jsou i jiné pohledy na svět. Některé mají větší a jiné menší odezvu u ostatních. Zatím z toho co tu máš mi připadá, že více mluvíš než fotíš. Poslední větu prosím tě neber jako snahu o urážku, ale jako kritiku.
easy petře....zas to tak nehroť a tohle je celkem nudně vyfocená igelitka :D ja vim ... A jinak s posledni větou nemůžu jinak než souhlasit :)
nemám rád plakáty...
nemám ráda tohle logo
jaroslav špaček : no dobry no ale tohle je igelitka ;D
kristyna: copak vzbuzuje to v tobě taky špatné vzpomínky na dětství?:) klidně to sem napiš
jo, od dětství nejim uzeninu
nechutná?
Brutus!! orál až do konce bez!!! :D :D :D 2 za fotku a 5 za ty pekelný komentáře :)))
WaCeK (09:32 PM) :
včil sem dal vašovi 1 k jeho tramvaji*3*
*6* (09:33 PM) :
*3**3*
*6* (09:33 PM) :
BEZ MU POHAZET MINUS JEDNICKY , STRHEJ TO JAKO KRITIK!
vašo sory, ale fakt hodně špatná fotka :/
kapre za ty tvoje vtipky ....
-3/10
*3**4* nebul...
Promiň, ale ofotit plakát (nebo konzervu, to máš u celkem jedno, co to je za sračku, když to je z Kostelce) umí každý. Slabé. Světlo taky stojí za prd...no blesk je na hovno, co si budem nalhávat. takže o ničem.
snad se nebudeme hádat o to co umí každý :D .......dik za nazor a pozdravuj šéfa
Kostelec rules!
Klobásy jsou nezdravé... Plné cholesterolu... jo a odfotit něco někoho jiného mi příjde trapný.
Z tohohle obrázku mi vždycky bylo špatně. Děkuji za jeho dokumentaci.