Ďalšia do série fotiek z botanickej záhrady Bratislava.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
chtělo to nějaký kompoziční nápad
Dobrá fotografie, ale s výhradami
promiň, tobě možná přijde fotka růže krásná, ale tady není vůbec nic zajímavého
a k těm výhradám - nevhodné světlo, mírné rozostření květu a nedostatečné u pozadí snad na ospravedlnění stačí...
zkus příště aspoň jiný formaát, nebo úhel, část květu, nech se tu inspirovat
rámeček nevidím...:-) pozadí dost ruší
Více rozostřit pozadí
3, špatné pozadí s tim foťákem to jinak možná nešlo(+1), růže nepříliš výrazná
Výborná fotografie s drobnou vadou
kytky mám moc ráda
škoda té hlíny...kdyby byla tráva bylo by to hned lepší...
i tak je pěkná
Hezká barva. Chce to ještě doladit a bude to fajn.