Když Jeseníky přikryje podvečer.
Mírný ořez,zmenšeno,mírně kontrast a doostření.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
trochu se to naklání doleva
příjemné... škoda konstrukce vlevo na horizontu, nějak se mi tam nehodí
fajnovka..
4++
Ruší ta branka,nebo co to je
Konstrukce vlevo mne dost ruší, v popředí bych uvítal něco výraznějšího ;-)
4-
Díky za postřehy, vlevo je to okraj ohrady.Nezdálo se mi to rušivé.
ta branka pritahla oko jak magnet, ufiknout, jinak prijemny
líbí, pěkné,čisté
pohodička:)
Pekna decentni fotecka. Pro mne pusobiva. :-)
Pohoda a hlavně jsem si vzpomněl že mám velké volno.Vlastiku ahoj za 7dní.
5+ ...... :o)
vše už napsáno...
moc příjemné
***
Barva oblohy je velmi působivá.