Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
pekný slimo :-)
Středofka, přepálená, ale jooo - poetická :) 5+
Snecku,snecku,vystrc ruzky...
Zajímavé:o)
Hezký nápad. Z toho, že je ve středu usuzuji, že odpočívá a nikam neleze.
Líbí
5-
možná do 2/3
5+
jéééé pěknej slimáček :))
stesti, ze je tak pomalej, jinak by se mozna rozmazal :-)
Pěkná, nejvíce se mi líbí odstín, Nezlobte se, fotky neboduju.
...asi závodník :)
6-
líbí
pekne stylizovano :)