pojď za mnou a polib mě,
věnuj mi jeden pohled prosím,
svou velkou dlaní pohlaď mne,
chci znovu zažít ten pocit...
(JarkaJ)
---------------------------------------------------
Prosím o komentare
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
hezka, ale misty dost prepalena
to u všech tvých portrétu budu muset naklonit hlavu doleva?:)... ale nevadí mi to, protože je na co koukat..pěkné
pekne oci.. zaujimavo urobene.. preco na bielom poazdi uz ked biela kosela ?? tie prepali su dost... :( inak by to bolo super... modelka zaujala.. :)
mas nad nou moc mista...a dole bych ji vzal vic do pasu....jinak pekna modelina
Petr Sojka: Priste bude nejaky nakloneny doprava,at si protahnes krk :)
uhm...tie biele miesta pripomínajú prepaly...ale dobré to je
Skvele! Moc libi jen zhora malinko rezat...
ty prepaly se mi libi
jo
sakra,.. taketo foto to chcem castejsie...normalne ze sa k nej vraciam stale.... je super... proste neviem, dobre na mna posobi.... to pozadie by som dal vazne ine, aspon jemne sede..alebo proste ine nie biele.. iank super super super... paci sa mi ..
jo! to se mi líbí, obličej mohl být ostřejší
"Prepaly" mi nevadi, ale ten oblicej mohl byt o trochu ostrejsi, oci by pak vic vynikly.
Jinak moc hezke, vcetne basnicky.
parádní moment
pekne...
jednoduše - fajnová
asi jen to místo nad !krásnou modelkou! mohlo být menší, ale jinak moc líbí
+++
fleky na obličeji
nice
ee
very nice :-)
jééé zase moje básnička :-) ale ne celá :-)
hmmm chceš názor?
maličko přepálené ale to víš - jinak myslím,že to koresponduje s textem...jo ta holčina má super výraz - jen mi prozraď - bylo to foceno před "nálezem" textu či po něm???? jak jsme se bavili?
to by mě fakt zajímalo :-)
pekné
líbí...navrchu dost místa
moc pěkný! já nemám co vytknout
super, moc pekny!
takhle fotka mi něco říká, je nádherná
(ta vedle s kytarou mi neříká mnoho i když své kozlo jistě má)
Jo pěkný.
hezká, jak fotka tak modelka (6)
fajn
Příjemné foto.:o)
AJ, AJ... krasna
aj modelka
aj fotka!
hezký
hezký, jen mi vadí, že se v tom pozadí ztráci ten obleček
krasne oci, chod k nim blizsie, vyuzi ichm zachyt, ukradni cez nech dusu,ma jej dost... :)