Ze včerejšího extraligového zápasu Pardubice vs. Slavia Praha 4:7.
Slávistický gólman likviduje jednu z Pardubických střel.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
jak to bylo v originále se šumem? Mark II zvládá takhle i při ISO 1600?
5++
výborná
Krásný moment. Líbí
To ZŠ
Je to přejetý programem NEATIMAGE s nastavením na automatiku, ale velký rozdíl před odšuměním a po odšumění v tom není (takřka zanedbatelný), když to srovnám s 10D tak můžu říct , že šum u marka na ISO 1600 je zhruba stejný jako u 10D na ISO 400.
5++ chybí tomu nějaká dynamika nebo náboj zajímavosti, ale i tak je to hezký kousek...
Chytal Lašák?
Pěkná sportovní momentka.
To Ivan Šteiner:
Lašák chytal, než se rozkoukal měl tam během prvních 48s 2 góly, Pardubky to už pak nerozchodili. Vždycky když dotáhli na rozdíl jednoho gólu dostali téměř okamžitě další. Jinak to byl pěknej hokej.
parádička....
Pěkná, ale podle mě zbytečně moc místa za brankou. I když tam sleduje vyraženej puk.
bezva moment...
teda toho puku jsem si všimnul až napodruhé. Super!
Loni mistři, letos smůla. škoda. Pěkná fotka.
pěkné
bezva, puk už jsem taky našel :-)
pěkné
pekná ekšn :-)
možno by bol krajší väčší brankár a menej bránky
Kdybych to ořezal, tak by jste mi zase říkali že je to natěsno :)))
chvíli jsem ten puk hledal, ale nakonec jsem jej našel
hmm...takové sklo bych taky chtěl
hezký záběr
Výbornej moment!
pekny moment.ramecek se mi moc nelibi
tu odněkud znám...nj! fc!
pěknej záběr...ani psát nemusim...máš to na fc :)