Foceno v Rakousku, městečko Kaprun. Prosím komentáře, děkuji
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
jaký si měl čas?
Nevím,musím se podívat na EXIF, tady to nemám, napíšu ti to večer. Jinak dík
***
mne paci :-)
ok
moc líbí
Ta je povedená. Ten čas to pěkně kreslí se sněhem.
čas 1/3s, clona 3,20
pekne :)
libi
Ten sníh je jak fotka z okna teď...
pěkné
nemám koment, jen že je to fajn :-)
super atmo :)
pekné
hmmm, tak to je o necem jinym nez moje:-)
pekne...
tam jsem taky nebyl...:-)
to sněžení je suprový
Nebude to dlouho trvat a i tady budeme dělat podobné fotky.:-) Líbí
no veru, uz to zacalo
jednoduche a pekne