Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
pozadi nalevo
no to pozadí jsem tam nechal shválně kvůli názvu :-)))
šťastné vánoce
když je pozadí schválně tak proč si ho lépe nezakomponoval?
jináč pěkné vánoce...:-)
unikátní název :oD
4/5
oci jsou super :)
5+
No ja bych prave z pozadi asi udelal popredi :). Spis by na ten stojan mela koukat.
odrezat z lava a vybielit pozadie.
co si robil s ocami?
Zajimave
Ty oči jsou jak z jiné galaxie!
Jo očka má pěkné
**