Nastastie, tesne vedla...
Nalietavaju tak blizko, ze som namiesto Sigmy 70-300 radsej zobral pevnu 50ku.
1/1600, 5.6, ISO 100, vyrez
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
libi
taky jsem mel kolikrat co delat s tou sigmou abych je vubec chytl jak byli blizko ..
Klopení, klonění, zatáčení. Hodně dobré.
hmmm pěkný
Pěknééé.
Není co dodat
5/6
5++
líbí
co takhle v BW?