Nie je to reklama na klenotnictvo, ani titulok knihy. To som len CN Tower - dominantu Toronta konecne zazrel medzi mrakodrapmi.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
bez toho stvorcoveho odlesku to chcelo
líbí , Brano má trošku pravdu ale podle mého petka. To by se skoro všem domácím mazlíčkům musely dávat -X
u me dobre, libi
4++
5+
dobrý postřeh!!
:-)
no bez toho odlesku by to bylo parada ale i tak moc pekne =)
Mě ten čtvercový odlesk dobře koresponduje se siluetou toho baráku vpravo. Pěkný to máš!
líbí
zvláštní
5+
Vdaka za hodnotenie a pripomienky. Najviac sa mi paci co napisal Bohuslav Bambula - ZVLASTNI...
Presne to citim pri tej fotke aj ja, ale mne sa pri tom vynaraju aj subjektivne pocity z navstevy toho miesta co moje hodnotenie skresluje.
Ohladom toho kontroverzneho odlesku..., podla mna tam jednoznacne patri a pridava fotke este jeden rozmer. Pravda je, ze niekomu sa to moze zdat neprehladne. Chyba tomu cistota a jednoduchost.
Este raz dik a prajem vsetkym dobre svetlo.
nic bych tam neměnila
mne sa úaci, trosku viac orez z lava ale fajn, mam rad odrazy a odlesky.