Co dodat...
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Námět dobrý, ale nemůžu se srovnat s ostrostí a kompozicí,tak radši nehodnotím.
tak ne
Basa zaujala (co je to za model??), fotka moc ne... Hlavně kompozice, zkusil bych ostřit na bližší snímač, a pak to pozadí je takové zmatené...
To pozadi je vazne strasny, skoda :)
jiné pozadí?
PEkny, akorat skoda pozadi....
vpoho
cesta kdo ví kam...
líbí i s těma chybkama (pozadí, poněkud rušivý LHR), být to vyfocené sterilně "dokonale", tak už by to na mě asi tolik nepůsobilo